Strona główna 0_Slider Efektowne zakończenie sezonu z udziałem kilkuset piłkarzy

Efektowne zakończenie sezonu z udziałem kilkuset piłkarzy [DUŻO ZDJĘĆ/VIDEO]

0

Uczestników nie wystraszyła nawet pogoda, która w połowie uroczystości na chwilę „spłatała figla” i trzeba było wyznaczyć nowe miejsce dekoracji. W poniedziałkowe, późne popołudnie stadion Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełnił się po brzegi, a to za sprawą kilkuset piłkarzy i piłkarek IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, ich rodzin, jak również partnerów i sponsorów klubu biorących udział w uroczystości zakończenia biało-zielonego sezonu 2023/2024.

Niektórzy zawodnicy są już na wakacjach, inni ze względu na przeziębienia, czy inne obowiązki nie byli w stanie stawić się na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, lecz frekwencja była świetna. W uroczystości podsumowującej sezon 2023/2024 wzięło udział blisko 400 najmłodszych i tych nieco starszych piłkarzy i piłkarek, szlifujących swoje umiejętności na co dzień w ponad 20 grupach treningowych. Kibicom zaprezentowały się wszystkie grupy, począwszy od zespołu skrzatów i smerfów złożonych z zawodników w wieku 4-7 lat, jak również żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów. To grupy prowadzone prowadzone w sezonie 2023/2024 przez trenerów Szymona Majcherczyka, Żenię Velychko, Szymona Goździejewskiego, Kacpra Goździejewskiego, Andrieja Kozachenko, Mariusza Krupczaka, Szymona Krupczaka, Bartosza Kuliga, Michała Oleszczyka, Piotra Krygiera, Michała Korbeckiego, Patryka Paszkowskiego, Konrada Leletko i Grzegorza Borowego.

Transmisja VIDEO z całej uroczystości (Mariusz Ordyniec)

Na wszystkich sportowców czekały pamiątkowe, imienne dyplomy, okolicznościowe medale, a dla najmłodszych do tego terminarze z trwających piłkarskich mistrzostw Starego Kontynentu. Drużyny po kolei przenosiły się z trybun, poprzez zielony dywan w barwach klubowych na bieżnię, gdzie były dekorowane. W połowie uroczystości, ze względu na nagłe pogorszenie pogody organizatorzy przenieśli się na trybuny, gdzie dokończono ceremonię. W dekoracji sportowców pomagali partnerzy klubu – Joanna Ziniewicz (IgnerHome), Jerzy Żądło (OSiR Świdnica), Magdalena i Wojciech Głowaccy (Sad Burkatów), Andrzej Cochara (Mineral Zdrój) oraz Marek Kowalski (portal Swidnica24.pl). Na koniec nie brakło wyróżnień dla partnerów klubu w podziękowaniu za wsparcie w całym sezonie 2023/2024. Jedno z nich powędrowało na ręce wydawcy portalu Swidnica24.pl.

/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński, VIDEO: Mariusz Ordyniec/

Poprzedni artykułJesteśmy czwartą drużyną w Polsce!
Następny artykułTożsamość zmarłego, znalezionego w zaroślach, ustalona