Strona główna 0_Slider Święto przedszkolaków na świdnickim lodowisku!

Święto przedszkolaków na świdnickim lodowisku! [97 ZDJĘĆ]

0

To było absolutne święto dla około pół tysiąca przedszkolaków ze Świdnicy i najbliższych okolic. Dziś na terenie lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miał miejsce Świdnicki Test Przedszkolaka, będący prezentacją Projektu Tiger Kids realizowanego przez Sportowy Klub Taekwon-do „Tiger” w Świdnicy i Świebodzicach.

Projekt Tiger Kids, realizowany przez Sportowy Klub Taekwon-do „Tiger”, to inicjatywa mająca na celu promocję aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Program obejmuje zajęcia z elementami taekwon-do, które rozwijają nie tylko sprawność fizyczną, ale także uczą dyscypliny, pracy zespołowej oraz samodyscypliny. W Świdnicy i Świebodzicach projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a liczba uczestników stale rośnie.

Świdnicki Test Przedszkolaka to wyjątkowa okazja, aby najmłodsi mieszkańcy regionu mogli zaprezentować swoje umiejętności sportowe, a także spędzić czas w duchu zdrowej rywalizacji i zabawy. Impreza skierowana była do dzieci w wieku przedszkolnym, które dzięki różnorodnym konkurencjom sportowym mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz zdolności koordynacyjne.

/MDvR, FOTO: Mariusz Ordyniec/

Poprzedni artykułBlisko 90 milionów na ocieplenie szkół, przedszkoli i urzędów. Sprawdź, gdzie trafi dofinansowanie
Następny artykułTurniejem plażówki chłopców zakończyli cykl „Współzawodnictwa szkolnego” [FOTO/WYNIKI]