Strona główna 0_Slider Cyrk na wodzie powraca do Świdnicy. Będzie nowe widowisko

Cyrk na wodzie powraca do Świdnicy. Będzie nowe widowisko [KONKURS]

0

Przed świdnicką publicznością najnowszy widowiskowy program Cyrku Imperial Show. Niezapomnianych wrażeń spodziewać się można na pokazie z mocą elektryki i próbą okiełzania 10 000 wolt. Nie zabraknie występów międzynarodowych akrobatów, linoskoczków i tancerzy. Będą też kaskady wodne, tony wody w basenie i wiele więcej. Cyrk na wodzie zawita do Świdnicy w czwartek, 6 czerwca. Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na to cyrkowe widowisko.

Cyrk Imperial Show co roku cieszy publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Już trzeci rok pojawia się też w Polsce z cyrkiem na wodzie i w każdym kolejnym sezonie zaskakuje nowym widowiskowym programem.

W tym roku cyrk Imperial Show przedstawi publiczności zupełnie nowy elektryzujący program „The Lord of the Lightings”. – Zaprezentujemy rewelacyjny występ, wynalazek wielkiego naukowca, który dał światu moc elektryki. Zobaczysz jedyną osobę w kraju, która przepuści przez siebie 10 000 woltów. Przygotuj się na niesamowity „Tesla Show” – zapowiada występ cyrk.

W widowisku biorą udział profesjonalni artyści, będący uczestnikami międzynarodowych festiwali. – Publiczność zaskoczy też grupa akrobatyczna z Kirgistanu nieustraszonych linoskoczków pod kierownictwem Farkhata Tolokova. Zobaczysz numer grupowy „The Poles” w wykonaniu gimnastyków z Uzbekistanu. Wiele radości i zabawy dostarczy też Klaun z Mołdawii, uczestnik międzynarodowych konkursów i programów telewizyjnych Igor Arhangorodschi – przedstawia program.

Nie zabraknie też wyjątkowego „Show Balet”. – Pokażemy wysoki poziom umiejętności tanecznych. Zobaczysz piękne kostiumy, profesjonalną pracę reżysera, nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, efekty świetlne i dźwiękowe – zaprasza na najnowszy pokaz „Imperial Show”.

Najnowsze show Cyrku na Wodzie w Świdnicy
plac ul. Łukasińskiego (przy rondzie)
06.06– czwartek godz. 15.30 / 18.00

Bilety dostępne na m.in. na www.biletyna.pl; szczegóły także na stronie: www.imperialshow-ua.com

Wygraj bilety na najnowsze widowisko Cyrku na Wodzie!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia do Cyrku na Wodzie w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Cyrk” na adres [email protected] do 4 czerwca do godz. 9.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś wziąć udział w show Cyrku na Wodzie?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułW gnieździe na kominie ciepłowni trwa oczekiwanie na pisklaki
Następny artykułWpadł przed świdnicką katedrą