Strona główna 0_Slider W Świdnicy dochodzi do starcia derbowego

W Świdnicy dochodzi do starcia derbowego [RELACJA LIVE]

0

W spotkaniu regionalnych derbów dochodzi do starcia dwóch rywali zza miedzy. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują na swoim stadionie drużynę Lechii Dzierżoniów. Początek meczu zaplanowano na godz. 16.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gospodarzy: Kot, Sowa, Łaski, Ratajczak, Przewoźny, Paszkowski, Witsanko, Filipczak, Chamerski, Migas, Mojka.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

5′ – Kot wyciąga piłkę spod nóg Chlipały – rut rożny.

6′ – dośrodkowanie i dobra interwencja świdniczan.

7′ – Chamerski główkuje – piłka o milimetry mija bramkę Smolaka.

9′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego – Juraszek kończy strzałem głową, piłka przelatuje dość wysoko nad poprzeczką.

11′ – szukamy swoich okazji, mocno zakotłowało się w szesnastce i jej najbliższej okolicy – parę strzałów zablokowanych.

13′ – w odpowiedzi goście – nie dajemy się jednak w polu karnym złożyć zawodnikowi Lechii do strzału.

16′ – rzut rożny – główkuje Przewoźny, piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Lechii.

19′ – teraz uderzenie głową lechistów – sytuację kontroluje Kot, a piłka przelatuje obok słupka.

23′ – ruszamy z kontrą – niedokładnie niestety dogrywa Filipczak i kończy się tylko na sporym zagrożeniu.

25′ – gra szarpana, ale w szybkim tempie, nieco groźniejsi jak na razie świdniczanie.

27′ – rzut rożny – akcję zamyka Sowa niestety uderzeniem nad poprzeczką.

28′ – w odpowiedzi rzut rożny dla przeciwników – małe zamieszanie, ale piłka przelatuje tylko wzdłuż piątego metra bramki.

30′ – pół godziny gry za nami – w Świdnicy cały czas bez goli.

32′ – uderzamy na bramkę rywali – próba Witsanki mocno niedokładna.

35′ – bardzo blisko gola dla gospodarzy – szybki wrzut z autu, zagranie wzdłuż bramki i nie zamykamy tej akcji!

37′ – świetna piłka Kota do Migasa, ten odszukuje Pawła Witsanko, a ten niestety w ostatniej chwili zablokowany.

40′ – nie po raz pierwszy tracimy gola, kiedy mamy w swoim wykonaniu dobry fragment gry. Zamiast zdobyć gola, tracimy bramkę na 0:1. Autorem trafienia Orłowski!!!

41′- fantastyczna okazja na wyrównanie, piłka po strzale Witsanki mija o włos spojenie słupka z poprzeczką!

45′ – uderzamy z narożnika pola karnego – piłka nad poprzeczką.

45′ – koniec pierwszej połowy – nie zasłużyliśmy, żeby przegrywać z przebiegu gry, ale liczy się to co w sieci… (0:1)

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Bidzinashvili zastępuje Chamerskiego.

48′ – dośrodkowują spod linii pola karnego rywale – dobrze spisujemy się w defensywie.

51′ – z dystansu uderza Migas – piłka przelatuje nad poprzeczką.

54′ – akcja gości – piłka mija światło bramki.

57′ – znakomicie przedziera się Migas, wpada w pole karne, lecz strzela tylko w boczną siatkę z prawej strony szesnastki.

60′ – Kot bardzo dobrze skraca kąt, broniąc uderzenie przeciwnika.

62′ – niestety ręce opadają, piłka trafia w polu karnym do Revaza Khinchishviliego i przegrywamy 0:2!!!

65′ – szybka kontra gospodarzy – Mojka dogrywa do Bidzinashviliego, piłka poza linią końcową po zablokowanym uderzeniu.

68′ – Malawski i Misztal zastępują Paszkowskiego raz Przewoźnego.

69′ – Mojka wychodzi oko w oko z bramkarzem, niestety zbyt mocno wypuszcza piłkę i ta pada łupem bramkarza.

72′ – Sowa z rzutu wolnego bardzo niedokładnie.

73′ – Oboladze i Lisiecki za Filipczaka oraz Migasa.

75′ – Oboladze dogrywa w polu karnym do Mojki, ten niezbyt dobrze przyjmuje futbolówkę.

76′ – Sowa z 20 metrów – strzał niedokładny.

81′ – Lipiński zmienia Witsankę.

82′ – niestety cały czas staramy się atakować i grać piłką, ale strzelają w tym spotkaniu jak na razie tylko rywale.

84′ – żółta kartka dla Oboladze.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że nic dobrego jeśli chodzi o punkty nas już w tym pojedynku nie czeka.

90+5′ – bramkarz wypluwa piłkę – do sieci dobija ją Lipiński – przegrywamy 1:2!!!

90+7′ – koniec meczu – przegrywamy niestety 1:2

Poprzedni artykułNa co dzień pomaga innym, teraz sama prosi o wsparcie. Walcząca z nowotworem świdniczanka zbiera środki na operację
Następny artykułWiemy gdzie i z kim zagrają młodziczki w półfinale mistrzostw Polski!