Strona główna 0_Slider Cyrk na lodzie już wkrótce w Świdnicy

Cyrk na lodzie już wkrótce w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Już w przyszłym tygodniu mieszkańcy Świdnicy będą mieć szansę spotkać się z zupełnie nowym wymiarem sztuki cyrkowej. To cyrk XXI wieku, który łączy piękno łyżwiarstwa figurowego z akrobatyką. Cyrk na lodzie odwiedzi Świdnicę 9 i 10 kwietnia. Dla naszych czytelników mieliśmy trzy podwójne zaproszenia na wyjątkowe widowisko cyrkowe. Kto je otrzymał?

Cyrk Wictoria prezentuje jedyne w Polsce show cyrkowe na lodzie. Widowisko po raz pierwszy pokaże także w Świdnicy. – Pod namiotem cyrkowym na specjalnej tafli lodu wystąpi blisko 20 artystów z ponad 10 państw świata! W obsadzie znajdziecie światowej sławy łyżwiarzy, którzy mają na koncie udział w takich produkcjach jak: Disney On Ice oraz Holiday On Ice. W programie występują również artyści ze światowych aren cyrkowych oraz przeróżnych festiwali cyrkowych – zapowiada organizator.

Udaj się w podróż do niesamowitej lodowej krainy wyobraźni, która oczaruje Ciebie magią cyrku. Oszałamiająca choreografia w bajkowej oprawie wraz z artystami zabiorą Ciebie na niesamowitą przygodę! – dodaje.

Circus ON ICE w Świdnicy

ul. Kazimierza Wielkiego / Henryka Pobożnego
9.IV (wtorek) – godzina 17:30
10.IV (środa) – godzina 17:30

Bilety do nabycia: biletyna.pl
https://biletyna.pl/cyrk/Circus-ON-ICE/Swidnica

Więcej na:www.cyrk-wictoria.com a także na facebooku – CyrkWictoriaOfficial

Kto wygrał zaproszenie na widowisko „Cyrk na lodzie” w Świdnicy?

Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy podwójne zaproszenia na widowisko „Cyrk na lodzie” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie, należało w zgłoszeniu mailowym napisać – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na cyrk na lodzie? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Po jednym podwójnym zaproszeniu otrzymali – Damian Sułek, Przemysław Kopras oraz Aneta Osiurak. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułW ZSB-E po raz drugi mierzą się w turnieju League of Legends [FOTO]
Następny artykułPapuga uciekinierka, poszukiwany na dworcu. Interwencje Straży Miejskiej w Świdnicy