Strona główna Artykuł sponsorowany 3 powody, dla których warto mieć w kuchni myjkę do żywności

3 powody, dla których warto mieć w kuchni myjkę do żywności

0

Czy myjka do żywności to zbędne akcesorium w naszej kuchni? Być może kilka lat temu mogliśmy tak pomyśleć, ale dzisiaj staramy się dbać o to, by produkty, które kupujemy w supermarketach, były faktycznie zdrowe i świeże. Dlaczego myjka do żywności to urządzenie niezbędne w dzisiejszych czasach?

Gwarancja zdrowego jedzenia w kilka chwil

Mycie warzyw, owoców, ryb lub mięs pod bieżącą wodą nie daje nam pewności, że produkty te są całkowicie wolne od niezdrowych substancji – to wiemy już od dawna. Jednak im dłużej szorujemy konkretne składniki, tym bardziej przekonujemy się, że jest to zbędny trud. Jak zatem mieć pewność, że to, co podajemy naszym domownikom, faktycznie jest świeże i zdrowe?

Odpowiedzią będzie myjka do żywności Milerd Detoxer drugiej generacji. To łatwe w użyciu i intuicyjne narzędzie, które dzięki panelowi dotykowemu w jasny sposób pozwala nam na natychmiastowe wykorzystanie nowoczesnej technologii ultrasonicznego mycia do oczyszczenia jedzenia. Co nadaje się do mycia w myjce? Przede wszystkim warzywa, owoce, ryby, owoce morza, grzyby i mięsa. W zależności od naszych potrzeb urządzenie może zostać skonfigurowane według naszych potrzeb lub uruchamiane w trybie automatycznym. Wystarczy tylko tyle, by w kilka chwil wszystkie kupione na targu lub w sklepie składniki były całkowicie zdatne do zjedzenia.

Nowoczesne technologie mycia warzyw

Mycie produktów spożywczych pod bieżącą wodą jest nieskuteczne, czego dowodzą niezliczone badania wykonywane przez krajowych i zagranicznych ekspertów. Nawet jeśli z pozoru wydaje nam się, że składnik jest całkowicie umyty, wciąż może on zawierać niewidoczne dla oka metale ciężkie, pestycydy lub grzyby.

Myjka ultradźwiękowa dostępna pod adresem https://www.srtech.pl wykorzystuje zjawisko kawitacji, które wspierane przez aktywny tlen z dużą siłą uderza w myty składnik, całkowicie rozbijając cząsteczki brudu. Dzięki temu myjka może pochwalić się doskonałą skutecznością, zdolną usunąć do 99.9% metali ciężkich, pestycydów i pleśni. Myjka Milerd Detoxer jest powszechnie wykorzystywana w najlepszych restauracjach i hotelach serwujących posiłki dla gości – czas by zagościła również w naszej kuchni.

Nie tylko myjka do składników spożywczych

Inwestycja w zakup urządzenia zdolnego jedynie do mycia warzyw i owoców wydaje się dla wielu mało zasadna. Milerd Detoxer oprócz tego doskonale sprawdza się w oczyszczaniu innych produktów spożywczych jak ryby czy mięso. Ale to nie wszystko.

Urządzenie może być wykorzystany do ozonowania i całkowitego uwolnienia od zarazków, bakterii i wirusów innych przedmiotów domowego użytku, które nie ucierpią w bezpośredniej interakcji z wodą. Przykład? Akcesoria dla niemowląt. Smoczek, buteleczka do mleka, gryzaki i inne – to wszystko aż prosi się o regularną dezynfekcję, a Milerd Detoxer zapewnia nam możliwość błyskawicznego pozbycia się brudu i bakterii, które siłą rzeczy osiadają na takich obiektach. Oprócz tego myjka sprawdzi się także w myciu biżuterii, okularów i innych małych przedmiotów, które na co dzień wykorzystywane są przez nas w domu.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNerwówka w Lesznie. Zadecydowała seria rzutów karnych
Następny artykułWalczyli, gonili, ale bez efektu…