Strona główna 0_Slider Zatrzymać groźną Barycz

Zatrzymać groźną Barycz [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica znów walczą o ligowe punkty. W 20. kolejce IV ligi naszym rywalem jest zespół ze ścisłej czołówki – Barycz Sułów. Start spotkania o 12.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład: Kot, Sowa, Ratajczak, Paszkowski, Misztal, Przewoźny, Filipczak, Witsanko, Migas, Mojka, Jagielski.

Do rozpoczęcia meczu kilka minut.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – uderzenie z dystansu Mojki – piłka niewiele, ale jednak przelatuje obok bramki.

6′ – zakotłowało się w naszej szesnastce, dobrze spisują się jednak obrońcy.

11′ – rzut wolny dla rywali, uderzenie głową – piłka wysoko nad poprzeczką.

15′ – Wdowiak – żółta kartka.

17′ – Paszkowski z żółtą kartką – sędzia się wygłupił, to defensor świdniczan był w tej sytuacji faulowany i pchany w plecy.

19′ – bardzo dobra akcja zespołowa gospodarzy – Misztal w ostatniej chwili wyprzedzony przez Budzyńskiego.

23′ – przeciwnicy wrzucają piłkę w nasze pole karne, niedokładnie i wychodzi ona poza linię końcową.

26′ – Sowa z rzutu wolnego strzelił bardzo niedokładnie.

31′ – przedzierał się Mojka, brakło szczęścia i nieco precyzji.

35′ – Migas bliski sięgnięcia piłki – Budzyński jednak w tej sytuacji lepszy.

38′ – uderzenie z rzutu wolnego w mur, poprawka i dobra interwencja Kota.

42′ – w ostatnich minutach przewaga rywali – nie ma jednak strzałów na bramkę Kota. Dobrze spisujemy się w defensywie.

44′ – Jagielski przedziera się na połowie przeciwników – gwizdek arbitra i faul w ataku. Sędzia Parysek z pewnością stara się być najważniejszą postacią w tym spotkaniu.

45′ – koniec pierwszej połowy – bez goli w Świdnicy.

Trwa przerwa w meczu – bardzo dużo kontrowersji i błędnych decyzji sędziego, zaczynając od 26. minuty, kiedy to należał nam się rzut karny, a nie rzut wolny z niemal linii pola karnego.

46′ – start drugiej odsłony – bez zmian w składach.

50′ – dośrodkowanie w nasze pole karne – zawodnik rywali mija się z piłką.

52′ – dośrodkowanie Mojki w pole karne – niedokładne.

54′ – Jagielski decyduje się na uderzenie – zbyt lekkie.

55′ – rzut rożny dla przeciwników – bez zagrożenia dla świdnickiej defensywy.

59′ – znakomite uderzenie gości z dystansu – ratuje nas poprzeczka!

63′ – druga połowa jak na razie dla gości, to oni mają inicjatywę i dłużej utrzymują się przy piłce.

68′ – gra znów się wyrównała – kilka razy groźnie próbowaliśmy urwać się defensywie, lecz bez większego efektu.

71′ – dośrodkowujemy z rzutu rożnego – próba strzału zablokowana.

73′ – nasza wrzutka w pole karne – nie znajdujemy adresata, piłka wychodzi poza linię końcową.

78′ – boisko opuszcza kontuzjowany Jagielski, w jego miejsce wchodzi Bidzinashvili.

80′ – Chamerski zastępuje Misztala.

82′ – znakomita kontra – intencje Mojki przy podaniu do Bidzinashviliego wyczuł bramkarz gości.

87′ – Lisiecki wchodzi na boisko za Mojkę.

90′ – sędzia dolicza aż 7 minut do drugiej części gry.

90+3 ’ – żółta kartka dla zawodnika Baryczy.

90+6′ – dośrodkowują z rzutu rożnego przeciwnicy – zamieszczanie, ale wyjaśniamy sytuację.

koniec meczu – bardzo cenny punkt z zespołem z czołówki ligi – 0:0.