Strona główna 0_Slider Walczymy z Piastem w Sobotę Wielkanocną

Walczymy z Piastem w Sobotę Wielkanocną [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w meczu sąsiadów z tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi podejmują na swoim terenie Piasta Żmigród. Start spotkania rozgrywanego na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 15.00. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Sowa, Łaski, Paszkowski, Migas, Przewoźny, Filipczak, Witsanko, Chamerski, Mojka, Jagielski.

1′ – start meczu.

2′ – niecelne dośrodkowanie rywali w pole karne.

3′ – odgryzają się gospodarze – nie finalizujemy naszej akcji w szesnastce rywali.

6′ – dośrodkowanie w nasze pole karne – piłka wyszła już jednak poza linię końcową i od bramki rozpoczyna Kot.

7′ – zbyt długa piłka z głębi pola do Mojki – szkoda

9” – w miarę spokojne tempo meczu, bez zagrożenia dla obu bramkarzy.

11′ – wykonujemy rzut rożny, dobrze w defensywie Piast.

13′ – kolejny rzut rożny dla naszej ekipy – znów czujnie defensorzy przeciwników.

18′ – cały czas piłkarskie szachy na stadionie OSiR-u.

23′ – akcja gości – dośrodkowanie w nasze pole karne, skutecznie interweniujemy, wybijając futbolówkę.

27′ – więcej przy piłce zaczynają utrzymywać się gospodarze.

30′ – kilka wrzutek i zablokowanych uderzeń świdnickiego zespołu.

34′ – uderzają na naszą bramkę rywale – bardzo niedokładnie.

37′ – mocniej naciskają żmigrodzianie – piłka po uderzeniu z kilku metrów przelatuje obok słupka.

40′ – Filipczak decyduje się na strzał, jest jeszcze rykoszet i piłka obija poprzeczkę bramki Piasta!

42′ – Witsanko strzela z dystansu – piłka nad poprzeczką.

43′ – zamieszanie w polu karnym przeciwników – kończymy niecelnym uderzeniem Przewoźnego.

45′ – Migas uderza na bramkę – piłka przelatuje wzdłuż pola karnego i nikt jej niestety nie zamyka.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 0:0.

46′ – 18. sekunda drugiej połowy wyborna sytuacja Mojki – nasz zawodnik uderza nad poprzeczką.

50′ – coraz mocniej naciskają miejscowi – dobra akcja Filipczaka z Jagielski, ale do gry wkroczyli obrońcy Piasta.

53′ – odpowiedź żmigrodzian – strzał Gołębiowskiego Panu Bogu w okno.

58′ – ruszamy z kontrą – bardzo aktywny dziś Filipczak niestety niedokładnie podaje do swoich partnerów – szkoda…

63′ – Pytlik z żółtą kartkę w drużynie przeciwnej.

64′ – Bidzinashvili wchodzi na boisko za Chamerskiego.

65′ – uderza Gruzin, który przed momentem pojawił się na boisku, skutecznie broni bramkarz.

68′ – najlepsza okazja tego meczu – Jagielski w sytuacji jeden na jednego strzela nad poprzeczką.

72′ – świetna okazja dla przyjezdnych – Gołębiowski z ostrego kąta, ale bliskiej odległości przestrzelił!

75′ – z rzutu wolnego uderzał Sowa – świetnie broni bramkarz.

77′ – kolejna dobra akcja biało-zielonych – Przewoźny główkuje niestety dla nas niedokładnie.

80′ – w pole karne wpada Bidzinashvili – strzał i obrona bramkarza.

83′ – Oboladze zmienia Mojkę.

87′ – po żółtej kartce w ostatnich sekundach dla piłkarzy obu stron – Majbrody i Łaskiego.

88′ – Lisiecki zastępuje Jagielskiego.

90′ – koniec meczu – remis 0:0.