Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy piłkarską wiosnę. Gramy z Iskrą

Rozpoczynamy piłkarską wiosnę. Gramy z Iskrą [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują Iskrę Księginice w swoim pierwszym oficjalnym występie w roku kalendarzowym 2024. Start meczu rozgrywanego na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 14.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład drużyny: Kot, Sowa, Łaski, Ratajczak, Przewoźny, Migas, Paszkowski, Witsanko, Mojka, Bidzinashvili, Jagielski.

Rozpoczęcie meczu

17′ sekunda – faulowany w polu karnym Bidzinashvili – Sowa przegrywa jednak starcie z bramkarzem z 11 metrów!!! Wielka szkoda, ale walczymy dalej!

5′ – stroną przeważającą i utrzymującą się przy piłce są świdniczanie, oby to przyniosło efekt.

9′ – Migas przedziera się w polu karnym – blisko sukcesu – kończymy uderzeniem z dystansu- dobrze jednak zablokowanym.

13′ – potężne uderzenie Sowy z rzutu wolnego – świetnie broni bramkarz Iskry.

16′ – z naszego rzutu wolnego robi się kontra – strzał obok bramki.

20′ – wciąż jesteśmy groźniejsi i konkretniejsi – strzał z dystansu – piłka mija jednak światło bramki.

25′ – ruszamy z kontrą – Mojka w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę.

30′ – znów naszą akcją napędzamy rywali, tym razem po rzucie rożnym. Goście wychodzą z kontrą 3 na 2, na szczęście łapią pozycję spaloną.

33′ – świetna okazja Jagielskiego – nasz napastnik uderza niecelnie.

35′ – rzut rożny dla przeciwników – bez większego zagrożenia. Dobrze spisujemy się w defensywie.

39′ – znakomite dogranie Witsanko do Paszkowskiego, nasz pomocnik z 16 metrów przegrywa jednak starcie z bramkarzem!

40′ – Witsanko – żółta kartka.

45′ – koniec pierwszej połowy – 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą część spotkania.

47′ – z wnętrza pola karnego delikatna próba strzału przeciwników – Kot bez trudu łapie piłkę.

48′ – Jagielski – żółta kartka.

50′ – Jagielski dorzuca na głowę Sowy – ten trafia na 1:0!!!

54′ – dwie dobre okazje, by podwyższyć prowadzenie, niestety wynik bez zmian.

56′ – Przewoźny żółta kartka.

59′ – Jagielski podaje do Mojki, ten decyduje się na strzał, obroniony przez bramkarza gości.

60′ – Mojka uderza po dalszym słupku – niestety dla nas niecelnie.

64′ – dośrodkowanie w pole karne  – dobrze spisujemy się w defensywie.

67′ – Lisiecki zmienia Bidzinashviliego.

70′ – Oboladze zastępuje Mojkę.

75′ – Jagielski dobrze zastawił się w polu karnym, próbował odgrywać do partnera, lecz do akcji wkroczyli rywale.

77′ – Jagielski zastąpiony przez Lipińskiego.

82′ – Sowa z rzutu wolnego potężnym uderzeniem obija słupek, dobijać próbował Oboladze, który wydaje się był faulowany. Nie ma gola, nie ma rzutu karnego.

83′ – dwie znakomite okzje dla świdniczan, najpierw strzał głową z bliskiej odległości, a następnie próba z wnętrza pola karnego Ratajczaka.

84′ – Michał Łaski pakuje głową piłkę do sieci – prowadzimy 2:0!!!

85′ – Chamerski zmienia Witsanko.

88′ – Misztal wchodzi na boisko za Migasa.

90′ – koniec meczu – wygrywamy 2:0!!!

Poprzedni artykułSzykują się do gminnego jarmarku wielkanocnego i zapraszają wystawców
Następny artykułEuropejskie tournée uniwersyteckiego chóru z Teksasu. Muzycy wystąpią też w Świdnicy