Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pieszym oraz pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy?

Ul. Gdyńska:

Ul. Westerplatte: komentarz autora: na zdjęciach „arcymistrz” parkowania (ul. Westerplatte naprzeciw parkingu) – swoją drogą ciekawe, kiedy nasze służby porządkowe będą na tyle spostrzegawcze, że zauważą co parkujący zrobili z trawnikiem.

Ul. Długa:


Plac Kombatantów:

Ul. Rolnicza:

Ul. Grodzka:

ul. Zamkowa:


Ul. Riedla:

Ul. Lipowa: komentarz autora zdjęć: na ulicy Lipowej jest „strefa zamieszkania”, a co za tym idzie zakaz parkowania:

Ul. Siostrzana:

Ul. Okrężna:

Ul. 8 Maja:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułJak wprowadzić dzieci w świat motoryzacji – praktyczne wykorzystanie quada dla dzieci
Następny artykułSkwer Kulmiza w Żarowie: Zaproszenie na wiosenne porządki