Tradycyjnie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Galeria Świdnicka zaprasza do wspólnej, kreatywnej zabawy. W najbliższą niedzielę handlową, 24 marca najmłodsi będą mogli uczestniczyć w warsztatach zdobienia pisanek i tworzenia innych wiosennych, świątecznych ozdób.

Na dzieci czekać będą warsztaty tworzenia eko-obrazów, malowanie gipsowych pisanek, dekorowanie ogromnych jaj wielkanocnych oraz malowanie buziek.
– Wspólnie będziemy przygotowywać fantastyczne dekoracje wielkanocne, które zabierzecie ze sobą do domu, tworząc w nim oryginalny, świąteczny klimat. Zapraszamy od 13.00 do 17.00. Do zobaczenia! – zapowiada organizator.
/oprac. red./
/Materiały – Galeria Świdnicka/
![Trwa mieszkaniowa inwestycja przy ulicy Bolka Świdnickiego. Kto może się starać o lokal? Gdzie złożyć wniosek? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/TBS-Bolka-Swidnickiego-2026.05.10-17-238x178.jpg)
![Drużyna „Banacha” najlepsza w województwie na mistrzostwach pierwszej pomocy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/32-mistrzostwa-pierwszej-pomocy-PCK-etap-okregowy-2026.05-mix-238x178.jpg)






![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)