Strona główna 0_Slider Znamy nowych mistrzów turnieju LZS w kręgle!

Znamy nowych mistrzów turnieju LZS w kręgle! [WYNIKI]

0

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy już po raz czternasty było organizatorem Samorządowo-medialno-sportowego Turnieju Kręgli Amatorskich. Areną zmagań była kręgielnia wałbrzyskiego hotelu Maria, a na starcie zameldowało się w sumie szesnaście czteroosobowych zespołów, w tym tradycyjnie już ekipa portalu Swidnica24.pl!

W tym roku drużyny powalczyły na dłuższym dystansie, bowiem odbyło się pięć rund. Finalnie najlepsi okazali się przedstawiciele MKS-u Polonia Świdnica, którzy wygrali dość zdecydowanie z dorobkiem 553 punktów. Na podium wyprzedzili zawsze mocnych reprezentantów Zarządu Powiatu Świdnica (523) i ubiegłorocznych triumfatorów – Księstwo Świdnicko-Jaworskie (494). Tabela drużyn ze środka stawki była bardzo spłaszczona, a o końcowych lokatach decydowały często detale i pojedyncze rzuty. Nasza drużyna zapisała na swoim koncie równe 400 punktów plasując się na 11. lokacie i przegrywając pierwszą „10” tylko gorszym bilansem najlepszego wyniku rundy. Załoga portalu Swidnica24.pl wystąpiła w składzie Agnieszka Szymkiewicz, Monika Dzień vel Rakoczy, Dariusz Nowaczyński i Mateusz Dzień vel Rakoczy.

Na zakończenie turnieju na wszystkie drużyny czekały puchary, dla najlepszych przygotowano również medale i nagrody rzeczowe. Kolejna, piętnasta i jubileuszowa edycja Samorządowo-medialno-sportowego Turnieju Kręgli Amatorskich już za rok. Jak zapowiedział Leszek Noworól z Powiatowego Zrzeszenia LZS zawody również odbędą się na terenie kręgielni w hotelu Maria.

Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Polonia Świdnica – 553 pkt.
2. Zarząd Powiatu Świdnica – 523 pkt.
3. Księstwo Świdnicko-Jaworskie – 494 pkt.
4. JAKO Świdnica – 475 pkt.
5. PZ LZS Świdnica – 449 pkt.
6. DabroBau Opoczka – 427 pkt.
7. Urząd Gminy Świdnica – 422 pkt.
8. Radni Miasta Świdnica – 409 pkt.
9. Radni Gminy Świdnica – 404 pkt.
10. Urząd Miasta Świdnica – 400 pkt.
11. Portal Swidnica24.pl – 400 pkt.
12. OSiR Świdnica – 398 pkt.
13. DomBart Świdnica – 380 pkt.
14. GOKSiR Świdnica – 370 pkt.
15. Świdnicka Grupa Biegowa – 310 pkt.
16. Starostwo Powiatowe Panie – 281 pkt.

/MDvR, FOTO: red./

Poprzedni artykułZabezpieczenie silnikowe- jak działa? Wszystko, co musisz wiedzieć
Następny artykułDruga rocznica rosyjskiej napaści na Ukrainę. „Nie pozwólmy, by obojętność zwyciężyła”