Strona główna 0_Slider Stefano Terrazzino wystąpi w Świdnicy. Spektakl muzyczno-tanecznym „Kto ma Klucz” już 12...

Stefano Terrazzino wystąpi w Świdnicy. Spektakl muzyczno-tanecznym „Kto ma Klucz” już 12 lutego [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Tuż przed Walentynkami w świdnickim teatrze zobaczyć będziemy mogli historię miłości poddanej próbie przetrwania. W sztuce wystąpi znany i lubiany włoski tancerz, który zyskał popularność m.in. dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami” – Stefano Terrazzino. Zagra on w duecie z aktorką filmową i teatralną Emilią Komarnicką-Klynstrą. Spektakl muzyczno-taneczny „Kto ma Klucz” zaplanowano na 12 lutego. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to przedstawienie. Kto je otrzymał?

„Kto ma Klucz” to spektakl muzyczno-taneczny o pragnieniu miłości. – Kobieta (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino) stają w obliczu kryzysu długoletniego związku. Mogą się rozejść albo podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co właściwie się z nimi dzieje, kim dla siebie są i może co najważniejsze, kim dla siebie chcieliby być. Trzecią bohaterką jest Zmiana (Sara Janicka), jedyna stała w naszym życiu. Zawsze z nami i może bardziej się nam przygląda niż my jej – przedstawia zarys fabuły spektaklu organizator.

W przedstawieniu pojawiają się także pokazy taneczne i wokalne. Historia opowiadana jest bowiem muzyką – przebojami polskimi oraz włoskimi, ale też muzyką świata, co jest symbolem, że w obliczu uczucia słowa pozostają wtórne.

„Kto ma Klucz” to sztuka dla każdego kto choć raz w życiu zastanawiał się, czy relacja, w której jest (małżeńska, partnerska, przyjacielska, zawodowa) go wzmacnia, czy osłabia. Dla Kobiet, które może nie wiedzą jak dotrzeć do swoich mężczyzn. Dla par (także tych, które znalazły już się w kryzysie). To medytacja nad małżeństwem – zapowiada organizator.

Spektakl „Kto ma Klucz” publiczność będzie mogła zobaczyć w Świdnicy 12 lutego. Rozpocznie się o godz. 18.00 na deskach miejskiego teatru. Bilety do nabycia – w Świdnickim Ośrodku Kultury (pon–pt: 8.00–16.00), Galerii Fotografii (wt–pt: 14.00–18.00, sob: 12.00–16.00) oraz w sprzedaży internetowej:

Kto wygrał bilety na spektakl?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Kto ma Klucz” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało wysłać do nas e-maila z odpowiedzią na pytanie – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na ten spektakl?(wyjaśnij swój wybór w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Zaproszenia otrzymali:  Anna Klimczak oraz Marta Korniewska-Gromek. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułII LO z tytułem Mistrza Powiatu w koszykówce
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Plac Grunwaldzki