Strona główna 0_Slider Paranienormalni w Żarowie. Wygraj zaproszenie na najnowszy program kabaretu!

Paranienormalni w Żarowie. Wygraj zaproszenie na najnowszy program kabaretu! [KONKURS]

0

Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się, jak się robi show w telewizji – bez polityki, seksu i religii. Paranienormalni z najnowszym programem „2024” wystąpią 24 marca w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na niezapomniany wieczór z cieszącym się niesłabnącą popularnością polskim kabaretem.

Najnowszy program jednego z czołowych polskich kabaretów stworzony został z myślą o 2024 roku. Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić.

Humor to specyficzna ludzka moc, która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Artyści improwizują z teraźniejszością, tęsknią za przeszłością – mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Chcemy się określić wobec przyszłości. Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt. 2024. Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doktor Prozak, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych – zapowiadają członkowie kabaretu.

Paranienormalni zapraszają do swojego świata! Nowy program „2024” to prawie 2-godzinny spektakl, w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu, której nie można przegapić!

Kabaret Paranienormalni wystąpi 24 marca 2024 o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, przy ul. Piastowskiej 10a. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w kasach Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze. Przez 13 lat stworzył mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą, zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. Dziś cieszący się ogromną popularnością Paranienormalni współtworzą czołówkę polskich kabaretów.

Wygraj zaproszenie na występ Paranienormalnych!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na występ kabaretu Paranienormalni w Żarowie. By wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać do nas e-mail z tematem „kabaret” na adres [email protected] do 8 marca 2024 do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na występ Paranienormalnych? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułKluski śląskie – jak smakują i gdzie zjeść?
Następny artykuł„Mamo, telefon wpadł mi do ubikacji”. Uwierzyła fałszywej córce