Strona główna 0_Slider „Marnie narysowane męskie przyrodzenie” na dziedzińcu wieży ratuszowej. Sprawca wandalizmu ukarany

„Marnie narysowane męskie przyrodzenie” na dziedzińcu wieży ratuszowej. Sprawca wandalizmu ukarany

0

Mandatem karnym ukarany został 25-letni sprawca popisania ściany na ulicy Wewnętrznej w Świdnicy, którego czyn zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Mężczyzna został też zobligowany do usunięcia „malunku”.

22 lutego o godzinie 16.40 operator monitoringu wizyjnego zauważył na ulicy Wewnętrznej mężczyznę, który na murze elewacji uwieczniał jakiś rysunek. Już po chwili na miejscu pojawił się patrol straży miejskiej. Okazało się, że nie jest to jednak „gołąbek pokoju”, lecz dość marnie narysowane męskie przyrodzenie. Niestety sprawca zdążył już się oddalić z miejsca zdarzenia – opisuje Edward Świątkowski ze Straży Miejskiej w Świdnicy.

Strażnicy jednak nie zrezygnowali z ujęcia chuligana. Dysponując dokładnym wizerunkiem domorosłego rysownika zlokalizowali go w rejonie placu Grunwaldzkiego. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Miłkowice, którego ukarano mandatem karnym. Mężczyzna musiał wrócić do Rynku, gdzie przy użyciu zakupionych środków chemicznych zmył swój nieprzyzwoity rysunek – przywołuje Świątkowski.

/Straż Miejska w Świdnicy, opr. mn/

Poprzedni artykułButy damskie Filippo- dlaczego są tak popularne?
Następny artykułWspólny Powiat po raz trzeci chce się ubiegać o miejsca w Radzie Powiatu