Strona główna Wydarzenia Marcinowice Marcinowice szykują Dzień Kobiet i zapraszają wystawców

Marcinowice szykują Dzień Kobiet i zapraszają wystawców

0

Gmina Marcinowice już przygotowuje się do Dnia Kobiet. Planowane jest wydarzenie dedykowane wszystkim Paniom z powiatu świdnickiego. Organizatorzy do udziału w nim zapraszają także zainteresowanych wystawców. Będzie bowiem okazja by zaprezentować uczestniczkom swoje usługi. Impreza odbędzie się w sobotę, 2 marca w godz. od 14.00 do 18.00.

Zapraszamy Wystawców z powiatu świdnickiego i całego Dolnego Śląska do zaprezentowania swoich usług oraz produktów podczas Dnia Kobiet 2 marca 2024 r. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie, podczas którego w hali na powierzchni ponad 1,5 tys. m2 zaprezentują się przedsiębiorcy, instytucje oraz osoby prywatne związane z szeroko pojętą branżą skierowaną do kobiet w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami – informują organizatorzy Urząd Gminy Marcinowice oraz Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Marcinowicach. Inicjatywa skierowana jest do osób i firm w szczególności związane ze zdrowiem i urodą, modą, odżywianiem, sportem, edukacją, sztuką, rękodziełem, muzyką, jak również te, które chciałyby zaprezentować możliwości spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła akcja charytatywna w formie licytacji. – Będziemy zbierali środki na wsparcie świdnickiej Fundacja Erakobiet zajmującej się edukacją i profilaktyką nowotworową wśród kobiet. Fundacja w przeddzień wydarzenia obchodzi swoje drugie urodziny – dodają organizatorzy.

Udział w wydarzeniu jest dla wystawców bezpłatny. Zgłoszeń można dokonywać przez formularz dostępny pod poniższym linkiem: https://forms.gle/3BkRESBfqYrUhXjA6. Organizator zastrzega sobie przyjęcie wybranych zgłoszeń w zależności od dopasowania do charakteru wydarzenia oraz przesłanych wcześniej formularzy.
Dzień Kobiet będzie otwarty dla uczestników z całego powiatu świdnickiego.

/Materiały – organizatory/
Poprzedni artykułRadni mówią dość propagandowej tubie władz. Likwidacji „gazet” samorządowych chce także poseł PO
Następny artykułPrezydent Świdnicy: „Ja też zgłaszam, robię zdjęcia”. Porażka na świdnickich ulicach [FOTO]