Strona główna 0_Slider Coraz bliżej tłusty czwartek! Ostatnie chwile na zgłoszenia

Coraz bliżej tłusty czwartek! Ostatnie chwile na zgłoszenia [KONKURS]

0

Smażone z zachowaniem tradycyjnej receptury, z marmoladowym nadzieniem lub bardziej finezyjnymi smakami – czekoladą i adwokatem. Do tego oprószone cukrem pudrem lub polane lukrem. Doskonałą okazją do skosztowania więcej niż jednego pączka z pewnością będzie tłusty czwartek. Słodkie święto wypada w tym roku 8 lutego. Z tej okazji razem z istniejącą już ponad pół wieku rodzinną Cukiernią Łukowa zapraszamy do konkursu. Do wygrania cztery zestawy pysznych pączków!

W tłusty czwartek nie wypada odmówić sobie słodkiej przyjemności. Tradycja i związane z nią przesądy nakazują zjedzenie choćby jednego pączka, by zagwarantować sobie dobrobyt i szczęście przez cały rok. Wielkie święto entuzjastów słodkości jest ruchome. Obchodzimy je w ostatni czwartek karnawału. W tym roku będzie to 8 lutego. Z tej okazji razem ze świdnicką Cukiernią Łukowa zapraszamy do naszego konkursu. Można w nim wygrać karton pysznych pączków!

Jakie smaki w tym roku znana lokalna cukiernia przygotowała dla swoich klientów? Z pewnością nie zabraknie tradycyjnych pączków z marmoladą w cenie 3,80 zł. Będzie można też je kupić z różą czy z powidłami śliwkowymi za 4,10 zł. Nieco droższy będzie pączek z adwokatem oraz z czekoladą – 4,50 zł.

Wygraj zestawy pączków z Cukierni Łukowa!

Z okazji tłustego czwartku Cukiernia Łukowa w Świdnicy przygotowała słodkie prezenty dla naszych Czytelników. W konkursie można wygrać cztery zestawy pączków. By wziąć udział w zabawie, należy przesłać do nas fotografię z pączkiem. Zachęcamy do kreatywności. Zdjęcie własnego autorstwa należy wysłać na adres [email protected]. Mail z tematem „tłusty czwartek” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej), a także zgodę na publikację zdjęć (w tym wizerunku osób – jeśli znajdą się na fotografii) oraz danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. Jedna osoba może wygrać 1 zestaw pączków. Na zgłoszenia czekamy do 7 lutego do godz. 14.00. Najciekawsze zdjęcia nagrodzi jury konkursowe. Ogłoszenie wyników konkursu wraz ze zwycięskimi zdjęciami opublikowane zostanie na portalu Świdnica24.pl. Pączki zwycięzcy będą mogli odebrać 8 lutego 2024r. w godzinach 9.00 – 16.00 w siedzibie redakcji: Rynek 33/4 w Świdnicy. Nagród nie wysyłamy ani nie dowozimy.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułPierwsze od lat konsultacje ws. komunikacji miejskiej w Świdnicy [HARMONOGRAM]
Następny artykuł100 wykroczeń w kilka godzin [VIDEO]