Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pieszym oraz pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy?

al. Niepodległości. Komentarz autora zdjęć: Oba przypadki z 11-01 i oba z alei Niepodległości. Róg Trybunalskiej – to z cyklu „jak tu zaoszczędzić parę groszy i wcisnąć się gdziekolwiek”. Wzdłuż muru więzienia – to jest ciekawe, że Straż Miejska która jest 100 metrów dalej udaje, że nie widzi co tam się dzieje. Może nie chce drażnić pracowników instytucji wymiaru sprawiedliwości, których to samochody blokują to miejsce?”

ul. Okulickiego (budynek Sądu Rejonowego):

ul. Łukasińskiego:

ul. Westerplatte:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułPrzemoc domowa? Uzależnienia? W Świdnicy czeka nieodpłatna pomoc
Następny artykułZłodzieje zarejestrowani w świdnickim sklepie. Handlowcy ostrzegają, policjanci apelują [VIDEO]