Strona główna Artykuł sponsorowany Zagrożenia związane z zakupem ubezpieczenia przez Internet. Dlaczego warto skorzystać z usług...

Zagrożenia związane z zakupem ubezpieczenia przez Internet. Dlaczego warto skorzystać z usług Agenta Ubezpieczeniowego?

0

Potrzebujesz ubezpieczenia i myślisz, że w internecie szybko i tanio znajdziesz najkorzystniejszą ofertę? Szybko może tak, ale czy będzie ona najkorzystniejsza i będzie odpowiadała Twoim potrzebom, ale co najważniejsze czy zadziała w momencie, w którym będziesz musiał z niej skorzystać? Sprawdź dlaczego warto zaufać  ekspertowi ds. ubezpieczeń, to nic nie kosztuje!

Dlaczego warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego?

Dobranie odpowiedniego ubezpieczenia nie jest rzeczą łatwą. Dobry Agent Ubezpieczeniowy nie tylko dokładnie zbada Twoje potrzeby i dobierze dla Ciebie idealne rozwiązanie ale również poinformuję Cię o wszystkich niuansach, których w ubezpieczeniach nie brakuje. Przykłady można mnożyć. Zacznijmy od ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych:

⦁ Assistance to ubezpieczenie dodatkowe, które zapewni Ci pomoc w razie awarii, wypadku a nawet kradzieży pojazdu. Jak każde ubezpieczenie również assistance może różnić się zakresem ochrony, limitem holowania czy limitem zdarzeń w okresie ubezpieczenia. Warto dokładnie wiedzieć o limitach w Twoim ubezpieczeniu, bo gdy auto ulegnie awarii może okazać się, że pomoc nie zostanie udzielona.

⦁ Autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym i chroni Cię m.in w przypadku szkód własnych, kradzieży, wandalizmu czy działania żywiołów np.: takich jak grad. W ubezpieczeniu autocasco mamy do wyboru kilka wariantów likwidacji szkody: kosztorys, warsztat partnerski czy serwis ASO. W zależności od potrzeb Klienta, możemy również zastosować udział własny w szkodzie. Te wszystkie składowe w ubezpieczeniach dobrowolnych najłatwiej porównać do puzzli – należy dobierać je tak, aby jak najbardziej pasowały do potrzeb Klienta.

⦁ Ubezpieczenie mieszkania  / domu to ubezpieczenie dzięki któremu mamy poczucie, że miejsce, w którym mieszkamy jest dobrze chronione. Podstawowymi błędami przy zawieraniu ubezpieczenia mieszkania / domu jest kierowanie się ceną składki, a nie dostosowaniem zakresu ubezpieczenia do naszych potrzeb, zaniżanie wartości nieruchomości i wyposażenia czy wprowadzenie błędnych parametrów nieruchomości. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie wybrać, żeby Ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie kiedy zawali się sufit (co wcale nie jest odosobnionym przypadkiem), zalejesz sąsiada bądź Twój pies ugryzie listonosza.

Czy ubezpieczenie w internecie jest najtańsze?

Liczne reklamy internetowych porównywarek ubezpieczeniowych utrwaliły przekonanie, że w internecie zawsze znajdziemy najtańsze ubezpieczenie, a jak jest naprawdę? Prawda jest taka, że często okazuje się, że multiagencje takie jak RCU Ubezpieczenia Świdnica są w stanie przedstawić dużo korzystniejszą ofertę niż tą, którą można znaleźć w internecie. Przyjdź i sprawdź, to nic nie kosztuje! – zapewnia agencja.

Zaufaj Agentowi

Dobry Agent Ubezpieczeniowy zna produkty i potrafi dopasować je do Klienta. Porównywarki internetowe mają swoją grupę docelową oraz gotowy produkt. Rolą Agenta Ubezpieczeniowego jest znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia dla każdego Klienta, a nie posiadanie jednego gotowego produktu i szukanie na niego Klienta.

Co zyskasz oprócz przedstawienia najkorzystniejszej oferty przychodząc
do Multiagencji RCU Ubezpieczenia Świdnica?

⦁ profesjonalne doradztwo w zakresie wszystkich rodzajów ubezpieczeń
⦁ udzielenie rzetelnej informacji dotyczącej zawieranego
ubezpieczenia wraz z wyjaśnieniem wszystkich niuansów.
⦁ pełna obsługa posprzedażowa m.in. zgłoszenie wypowiedzenia
starej polisy; zgłoszenie sprzedaży itp.
⦁ to my pamiętamy kiedy kończy się Twoje ubezpieczenie –
przypomnimy Ci o nim, a Ty już nie musisz zawracać sobie tym głowy.
⦁ dostępność wszystkich rodzajów ubezpieczeń oraz oferta ponad 30
Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu
⦁ możliwość ubezpieczenia zdalnego poprzez e-mail bądź telefon
komórkowy.

– Zanim następnym razem zdecydujesz się na zakup polisy przez internet, przyjdź do nas i sprawdź ofertę dostępną w RCU Ubezpieczenia Świdnica dodaje agencja.

To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!

Oferta ubezpieczeń RCU UBEZPIECZENIA ŚWIDNICA obejmuje:
⦁ Komunikacyjne: OC / AC / NNW
⦁ Dom / mieszkanie
⦁ Na życie
⦁ Turystyczne
⦁ Rolne
⦁ Firmowe
⦁ Floty

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNajważniejsze cechy dobrego reduktora do gazu
Następny artykułDlaczego warto postawić na biurka z regulacją wysokości?