Strona główna Wydarzenia Strzegom Strzegomskie lodowisko pod chmurką otwarte

Strzegomskie lodowisko pod chmurką otwarte [FOTO]

0

6 grudnia rozpoczął się łyżwiarski sezon w Strzegomiu. Mikołaj dzisiaj otworzył ślizgawkę pod chmurką na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ceny biletów są wyższe niż przed rokiem.

fot. OSiR Strzegom

Amatorzy ślizgania mają do dyspozycji taflę lodową o wymiarach 17 na 30 m, na miejscu jest wypożyczalnia łyżew i kasków. Lodowisko „Biały Orlik” czynne będzie w dni powszednie w godz. 8.00-21.00 (ostatnie wejście na lodowisko o godz. 20.00), natomiast w soboty, niedziele i święta od godz. 10.00 do 21.00 (ostatnie wejście na lodowisko o godz. 20.00). W czasie trwania nauki szkolnej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 15.00 pierwszeństwo korzystania z lodowiska maja szkoły z gminy Strzegom. Codziennie od godz. 15.00 do 16.00 na lodowisku obowiązuje przerwa techniczna. Lodowisko znajduje się przy

Na lodowisku będzie można skorzystać z bezpłatnych porad instruktora oraz wielu dodatkowych udogodnień – m.in. profesjonalnego ostrzenia łyżew, czy darmowego wypożyczenia kasku. Nieodpłatna nauka jazdy na łyżwach dla wszystkich chętnych odbywać się będzie w tym sezonie od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do zamknięcia lodowiska – informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Podobnie jak w latach ubiegłych dzieci do 6 roku życia nie zapłacą za wstęp. Bilet normalny za 45 minut jazdy kosztuje 10 zł (przed rokiem 8 zł), ulgowe 7 zł (w poprzednim sezonie 5 zł). Wypożyczenie łyżew to koszt 8 zł na 45 minut, ostrzenie 1 pary łyżew – 15 złotych. Wejście na lodowisko tylko o pełnych godzinach.

/OSiR Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułRoas w sklepie internetowym – co warto wiedzieć?
Następny artykułNajnowsze trendy w automatyzacji produkcji z użyciem sterowników Mitsubishi