Strona główna 0_Slider Ognik, Klapek, Szadi i Bonifacy czekają na kochający dom

Ognik, Klapek, Szadi i Bonifacy czekają na kochający dom

0

Są jednymi z najmłodszych pensjonariuszy Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy i od wielu miesięcy czekają na dom. Mimo serdecznej opieki pracowników placówki przy Pogodnej nie tak powinno wyglądać ich życie. Cztery urocze psiaki polecają się do adopcji.

Klapek ma około rok i nie wiadomo, jakie miał życie zanim trafił do schroniska. „Jest miłym i kontaktowym psiakiem, lecz czasami zdarza mu się zbyt mocno ekscytować, nad tym problemem będzie trzeba popracować w nowym domu. Pies może zamieszkać z dziećmi, lecz należy mieć na uwadze fakt, że mniejsze dziecko może przewrócić. Kota pogoni, natomiast z psami się dogaduje.” – opisują pracownicy schroniska. Więcej TUTAJ.

Ognik przyjechał do Świdnicy z Bolkowa, ma mniej więcej 2 lata. „To istny wulkan energii, uwielbia długie spacery i zawsze stara się znaleźć w kręgu zainteresowania człowieka. Codziennie rano ochoczo wita nas merdaniem ogonka. Ognik jest bardzo kontaktowym i łagodnym psiakiem, wyróżnia się cierpliwością, więc może zamieszkać z dziećmi. Psy akceptuje bardzo wybiórczo, natomiast kotów nie akceptuje.” – czytamy w opisie. Więcej TUTAJ.

Bonifacy pochodzi z Lubina i ma około roku. „To świetny, bardzo kontaktowy i miły psiak, który tylko zagląda kiedy człowiek poświęci mu choć chwilę swojego czasu. Bardzo lubi chodzić na spacery, chętnie przemierza długie dystanse, więc jest idealnym psem do aktywnego domu. Ogromnym atutem byłoby, gdyby znalazł dom z ogrodem, ale nie jest to konieczność. Psiak może zamieszkać z dziećmi, lecz tylko starszymi, ponieważ maluchy z radości może przewrócić. Bonifacy akceptuje inne psy, kota może pogonić, ale tylko dla zabawy.” – opisują pracownicy Pogodnej 3. Więcej TUTAJ.

Szadi, pies w typie shi-tzu, jest najstarszy w tym gronie, ma 5 lat. „To bardzo miły, energiczny psiak. Lubi wychodzić na spacery, pięknie eksploruje teren, ale cały czas pilnuje się nogi opiekuna. Szadi miewa problemy z nadmierną ekscytacją, dlatego w nowym domu właściciele będą musieli skupić się na spokojnych, wyciszających spacerach. Polecamy naszego Szadiego do domu ze starszymi dziećmi, ponieważ ma dość mocno ograniczoną cierpliwość, małe dziecko mógłby ugryźć.” – czytamy w opisie. Więcej TUTAJ.

Pod linkami znajduje się bezpośredni kontakt do opiekunów psa. Więcej o adopcjach na stronie schroniskoswidnica.pl.

/opr. red./

Poprzedni artykułKobieta z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiła do szpitala
Następny artykułGórka saneczkowa oblegana! [FOTO]