Strona główna 112 Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

0

W ręce policjantów ze Świebodzic wpadł 25-latek, który był poszukiwany w związku z zaległą karą pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków, które miał przy sobie podczas zatrzymania.

Funkcjonariusze zespołu kryminalnego z Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadzili działania zmierzające do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Świdnicy był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu celem odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 6 miesięcy – informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Podczas zatrzymania mężczyzny w mieszkaniu ujawniony i zabezpieczony został woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono kilkanaście porcji tego narkotyków. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, natomiast 25-latek do aresztu. Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za posiadanie narkotyków, o jego losie znów zdecyduje sąd, grozi mu kolejne 3 lata pozbawiania wolności – dodaje Ząbek.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułDlaczego warto postawić na biurka z regulacją wysokości?
Następny artykułHistoria miłości, która przetrwała wieki. Eric-Emmanuel Schmitt powraca z nową powieścią