Strona główna 0_Slider Wystarczy wpłata złotówki! Świdnickie schronisko walczy w konkursie o 100 tysięcy złotych

Wystarczy wpłata złotówki! Świdnickie schronisko walczy w konkursie o 100 tysięcy złotych

0

Od 7 lat co roku pomagają kilkuset zwierzętom, a ich marzeniem jest wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w stół zabiegowy, lampy i narzędzia oraz zakup sprzętu do akcji ratunkowych. Pomóc może każdy, wpłacając choćby złotówkę. Fundacja Mam Pomysł, operator świdnickiego schroniska dla zwierząt bierze udział w konkursie platformy ratujemy zwierzaki.pl, w której główna wygrana wynosi 100 tysięcy złotych. Nie liczy się wysokość wpłaty, wygra ta organizacja prozwierzęca, która uzyska najwięcej unikalnych wpłat.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie organizacje, zarejestrowane na ratujemyzwierzaki.pl. Główna dotacja to 100 000 zł, 3 x 50 000 zł, 3 x 40 000 zł, 3 x 30 000 zł, 3 x 25 000 zł 3 x 10 000 zł, 3 x 5 000 zł. Aż 19 organizacji wygra dotacje, a kolejne 6 organizacji otrzyma pakiety marketingowe. Wpłat można dokonywać do specjalnych wirtualnych skarbonek, a konkurs potrwa do 6 grudnia.

Dlaczego warto pomóc świdnickiemu schronisku? Posłuchaj głosu FMP:

Na mapie Świdnicy jest miejsce, które nigdy nie śpi. To nasze schronisko. Czy wiesz, że nasz alarmowy telefon dzwoni o każdej porze dnia i nocy, w tygodniu i święta, gdy tylko jakiekolwiek zwierzę z okolic znajduje się w potrzasku? Sytuacji alarmowych jest wiele, od zagubionego zwierzęcia, po te najbardziej rozdzierające serce: zwierzęta wymagające natychmiastowej pomocy weterynaryjnej. W ostatnich latach, nasza praca przekroczyła granice standardowego schroniska. Staliśmy się nie tylko domem dla porzuconych czworonogów, ale również ratownikami w sytuacjach awaryjnych. Podejmujemy się ratowania zwierząt domowych, dzikich, egzotycznych. Bardzo często działamy walcząc. Nie zawsze jest to walka wygrana, ale robimy wszystko, by trafiające pod naszą opiekę istoty czuły się bezpieczniej, przechodząc przez trudne chwile.

Wyruszamy 24/7, by ratować zwierzęta, które same o pomoc nie poproszą. Nasza misja to nie tylko karmienie i schronienie zwierząt. To także walka o ich zdrowie, bezpieczeństwo i godne życie. Dlatego dziś zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie. Chcemy zdobyć dotację, która pomoże nam zakupić niezbędny sprzęt ratunkowy. Transportery, rękawice, chwytaki – to narzędzia, które staną się kluczowe w chwilach, gdy liczy się każda sekunda.

Ale to nie wszystko. Chcemy również unowocześnić nasze schronisko, by zapewnić naszym podopiecznym jeszcze lepszą opiekę. Marzymy o nowoczesnym gabinecie wyposażonym w sprzęt z wyższej półki: stół zabiegowy, narzędzia, lampy.

Twoja pomoc może sprawić, że te marzenia staną się rzeczywistością. Pomóż nam nadać sens życiu tych, które same o pomoc nie poproszą.

1000 zwierząt rocznie – los tylu istot możesz zmienić 1 złotówką.

Fundację Mam Pomysł, prowadzącą świdnickie schronisko, można wesprzeć wpłacając choćby złotówkę do skarbonki z hasłem  „Na ratunek całą dobę” KLIKNIJ.

/opr. red./
fot. Fundacja Mam Pomysł

Poprzedni artykułRusza remont ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej
Następny artykułTajemnice Dolnego Śląska. Spotkanie z Łukaszem Kazkiem