Strona główna 0_Slider Walczymy na wyjeździe z Zenitem

Walczymy na wyjeździe z Zenitem [RELACJA LIVE]

0

Drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po raz ostatni w 2023 roku rozgrywa mecz w roli gościa (za tydzień domowe starcie z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych). Biało-zieloni rywalizują na wyjedzie z beniaminkiem ligi – Zenitem Międzybórz. Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE, przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Skład świdniczan: Kot, Łaski, Orzech, Sowa, Przewoźny, Migas, Filipczak, Witsanko, Wojciechowski, Niedźwiedzki, Chajewski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – Chajewski dośrodkowuje w pole karne – dochodzimy do pozycji strzeleckiej, ale kończy się tylko na strachu.

4′ – bardzo niedokładne uderzenie rywala z dystansu.

5′ – bardzo dobrze w mecz weszli świdniczanie, podobnie jak przed tygodniem z wiarą, bardzo ofiarnie i ambitnie.

6′ – daleki wrzut z auto Przewoźnego, zamieszanie i minimalnie obok bramki strzela Sowa!

8′ – blisko sukcesu Wojciechowski – kończy się tylko na zagrożeniu.

11′ – cały czas więcej z gry mają świdniczanie, to my częściej utrzymujemy się przy piłce.

14′ – dośrodkowujemy z rzutu rożnego – nie ma zagrożenia.

15′ – w odpowiedzi dośrodkowują w nasze pole karne gospodarze – Sowa wybija piłkę na rzut rożny.

16′ – strzał rywali z dystansu – broni Kot.

20′ – kontra za kontrą – w obu przypadkach zawiodła dokładność podań.

23′ – Wojciechowski z ostatniej chwili zablokowany!

25′ – wychodzimy z kontrą – skutecznie interweniuje ostatni obrońca Zenitu.

28′ – daleki wrzut z autu Migasa – do akcji wkracza Orzech i mocnym strzałem trafia na 1:0!!!

30′ – bardzo dobry fragment w naszym wykonaniu – wrzutka, Sowa strzela głową, lecz do akcji wkracza bramkarz gospodarzy.

33′ – sędzia się trochę wygłupił… Wślizg Wojciechowskiego, bezpośrednia czerwona kartka!!!

35′ – czerwona kartka także dla naszego trenera bramkarzy – Konrada Leletko.

36′ – dobra sytuacja miejscowych – świetnie broni Kot.

37′ – wychodzimy z kontrą – Migas uderza z 20 metrów niedokładnie.

40′ – Przewoźny atakował lewą stroną – wypuścił sobie jednak futbolówkę zbyt daleko i jej nie opanował.

42 – Chajewski dośrodkowuje z rzutu rożnego – dobre piąstkowanie bramkarza rywali.

45′ – gospodarze uderzają z dystansu – niecelnie.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy zasłużenie 1:0, mimo gry w dziesiątkę jesteśmy po prostu zespołem lepszym. Oby starczyło sił w drugiej połowie.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – znakomita interwencja Kota po strzale głową!

51′ – z dystansu uderzali rywale – piłka mija światło bramki.

55′ – miejscowi podkręcają tempo – nieprzypadkowo. W im szybszym tempie mecz będzie się toczył, tym przewaga jednego zawodnika może być bardziej widoczna.

58′ – Migas bezpardonowo cięty od tyłu – brak konsekwencji – tylko żółta kartka!

59′ – Sowa o włos od gola po stałym fragmencie gry.

61′ – wychodzimy z kontrą – Chajewski trafia tylko w zewnętrzną część słupka!

62′ – Filipczak – żółta kartka.

63′ – Jagielski zastępuje Chajewskiego.

65′ – świetna szansa na wyrównanie – strzał z kilku metrów niecelny.

66′ – rośnie przewaga gospodarzy. Sytuacja sam na sam z lewej strony pola karnego – piłka przelatuje obok dalszego słupka bramki Kota.

70′ – rzut rożny – uderzenie głową i broni Kot.

71′ – znakomita interwencja Kota – po raz kolejny!

74′ – ależ okazja świdniczan – Jagielski poradził sobie z dwójką obrońców, ale przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem!!!

75′ – Niedźwiedzki także nie wykorzystuje fantastycznej okazji jeden na jednego z golkiperem Zenitu!!!

77′ – Filipczak wychodzi z kontrą – w ostatniej chwili sytuację wyjaśnia obrońca.

78′ – Debiutuje w seniorach Mateusz Dolny, zastępując Migasa.

79′ – Niedźwiedzki uderza po długim słupku – niecelnie.

80′ – Jagielski „wycięty” równo z trawą przez bramkarza – Sowa z 11 metrów na 2:0!!!

83′ – Niedźwiedzki z żółtkiem za odkopnięcie piłki.

86′ – jeśli twierdziliśmy, że charakter pokazaliśmy w meczu z Moto-Jelczem, to dziś trudno to nawet opisać. Olbrzymia determinacja przy grze w osłabieniu!

88′ – Łaski – żółta kartka.

88′ – Ratajczak za Filipczaka.

90′ – sędzia dolicza 5 minut.

90′ – Gliwa za Niedźwiedzkiego.

90+2′ – debiutuje w seniorach Hubert Lipiński, zastępując Witsanko.

90+3′ – strzelają przeciwnicy – bardzo czujny Bartek Kot, który mocno trzymał dziś wynik szczególnie przy 1:0 w drugiej części gry.

koniec meczu – wygrywamy zasłużenie 2:0, dając pokaz determinacji, ofiarności gry i serca!!!