Strona główna 0_Slider Świąteczna paka dla zwierzaka! Bezdomniaki „napisały” listy do Mikołaja

Świąteczna paka dla zwierzaka! Bezdomniaki „napisały” listy do Mikołaja

0

Pinki potrzebuje legowiska, linki na spacery i suplementów diety, Kizia chętnie przyjmie kartonowy drapak, myszkę i małą kuwetę. Podopieczni świdnickiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt „piszą” listy do Mikołaja i liczną na paczki, które mają zostać rozpakowane tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

fot. media społecznościowe Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy

Akcja „Świąteczna paka dla zwierzaka” rusza dzisiaj i potrwa do 20 grudnia. W tym czasie można wybrać psa lub kota, które pozostają pod opieka placówki przy Pogodnej 3 i przygotować indywidualny prezent. Opiekunowie bezdomnych zwierząt przygotowali spis z konkretnymi potrzebami. Wraz z pojawianiem się chętnych do zrobienia prezentu, przy imieniu psa lub kota pojawi się imię darczyńcy. Lista zwierzaków i ich prośby do Mikołaja znajdują się w specjalnej zakładce. Arkusz będzie stale uzupełniany i aktualizowany:

Link do listy zwierząt i ich potrzeb. Kliknij!

Gdy już zostanie dokonany wybór zwierzaka, organizatorzy proszą o wypełnienie krótkiego formularza, by prezenty się nie dublowały:

Deklaracja zakupu prezentu. Kliknij!

– Prezenty muszą trafiać do nas podpisane imieniem zwierzęcia oraz imieniem darczyńcy, wszystkie prezenty od Mikołaja będą odpakowane wieczorem 23 grudnia podczas transmisji na żywo! Wszyscy, którzy podarują wymarzony prezent bezdomniakowi otrzymają od nas mailowe podziękowania za spełnienie marzeń – zachęcają organizatorzy akcji.

Poprzedni artykułMknął przez miasto 110 km/h
Następny artykułZderzenie w Strzegomiu. Są ranni [FOTO]