Strona główna 0_Slider Nagrodzeni za swój trud i wysiłek

Nagrodzeni za swój trud i wysiłek [DUŻO ZDJĘĆ]

0

Znamy rozstrzygnięcia imprez numer dwa i trzy w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023”. W niedzielę, 12 listopada na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica był organizatorem turniejów w kategoriach wiekowych 2016 i 2014.

W obu imprezach na starcie znalazło się osiem zespołów z całego Dolnego Śląska. Choć formalnie prowadzono klasyfikację końcową, to zwycięzcą był każdy uczestnik, który stanął na starcie całej rywalizacji. W każdą piłkarkę i każdego piłkarza czekały okolicznościowy medal za udział w turnieju oraz pamiątkowy dyplom. Organizatorzy zadbali także o zdrowe przekąski dla dzieci w postaci bananów i jabłek z Sadu w Burkatowie. Walka w obu kategoriach wiekowych toczyła się początkowo w dwóch grupach, następnie rozgrywano półfinały i mecze o miejsce. Wszystko zaczęło się turniejem w kategorii wiekowej rocznika 2016 (godz. 9.00 – 13.00), po nich do swoich zmagań stanęli o dwa lata starsi zawodnicy i zawodniczki (14.00 – 18.00).

Klasyfikacja końcowa turnieju 2016:
1. Górnik Polkowice
2. UKS Zgorzelec
3. Jaworzanka Jawor
4. MKS Szczawno Zdrój
5. MKS Polonia Świdnica – dziewczęta
6. Champions Świebodzice
7. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica
8. UKS Gminy Miękinia

Klasyfikacja końcowa turnieju 2014:
1. Baszta Wałbrzych
2. Górnik Polkowice
3. AKS Strzegom
4. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica
5. MKS Polonia Świdnica
6. UKS Zgorzelec
7. Pogoń Pieszyce
8. UKS Gminy Miękinia

Klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica w listopadzie jest organizatorem w sumie czterech wydarzeń w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023”. Wydarzenia przeznaczone są dla zawodników z roczników 2014, 2015, 2016 i 2017. Wszystkie sportowe imprezy odbędą się na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie. Cykl turniejó, k realizowany jest w ramach Programu Mikro Granty, którego operatorem krajowym jest Fundacja Orły Sportu.

/MDvR, FOTO: Mariusz Ordyniec, MDvR/

Poprzedni artykułStrzegom. Nastolatka podtruta tlenkiem węgla
Następny artykułOdzyskanie prawa jazdy po zawieszeniu – kiedy i jak to zrobić?