Strona główna 0_Slider Mikołajki coraz bliżej. Wygraj prezenty!

Mikołajki coraz bliżej. Wygraj prezenty! [KONKURS]

0

Wielkimi krokami zbliża się Gwiazdka… i niezwykle pracowity czas dla każdego Mikołaja. Już 6 grudnia ku ogromnej radości wszystkich dzieci rozdawać będą mikołajkowe prezenty. Z pewnością zostaną mile zaskoczeni, gdy również na nich będzie czekała niespodzianka. Z myślą o naszych Mikołajach ponownie zapraszamy do konkursu z nagrodami. Do wygrania wyjątkowe kalendarze na nowy rok i bilety do kina!

Nasi Mikołajowie bywają bardzo skromni i najczęściej nie przychodzą z podarkami osobiście lub pozostawiają je niezauważeni. Nierzadko też ukrywają swoją tożsamości pod postaciami mikołajowych pomocników. Podobno, jak wskazuje tradycja – lubią, gdy zostawi się dla nich pyszne ciasteczka i mleko. Z pewnością ucieszą się, gdy i na nich będzie czekać choć najdrobniejszy podarunek.

W naszym mikołajkowym konkursie można wygrać pomocne w pracy Mikołajów niepowtarzalne, nowe ścienne kalendarze portalu Świdnica24. Zdobi je wyjątkowa fotografia autorstwa Dariusza Nowaczyńskiego. Fotografia przedstawia tym razem ogród różany na placu 1000-lecia Państwa Polskiego w Świdnicy. W tle kwitnących róż góruje jeden z najważniejszych świdnickich zabytków, monumentalna katedra św. Stanisława i św. Wacława. Taki kalendarz nie tylko przysłuży się w planowaniu rozdawania prezentów już w nowym roku, ale także może stać się ozdobą mieszkania.

Ale to nie wszystko… Do mikołajowych prezentów dołączamy także bilety do świdnickiego kina. Naszych Mikołajów możemy zaprosić na chwilę odpoczynku od świątecznej pracy właśnie na salę kinową Multikina. Tym bardziej, że w grudniu nie zabraknie gorących premier i ciekawych propozycji filmowych w każdym gatunku – także filmów świątecznych.

By wziąć udział w zabawie i wygrać mikołajkowe upominki, należy: napisać list do własnego św. Mikołaja (nie więcej niż w kilku zdaniach). Zgłoszenie konkursowe należy wysłać na adres [email protected] do 5 grudnia. Mail zatytułowany „MIKOŁAJ” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. NAGRÓD NIE WYSYŁAMY. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułCo dalej z planami przebudowy ruchliwego skrzyżowania?
Następny artykułOd 15 lat krzewią ideę trzeźwości. Bezalkoholowy jubileusz stowarzyszenia „Jasny Horyzont” [FOTO]