Strona główna 0_Slider Bombowa komedia w świetnej obsadzie wkrótce w Świdnicy. Wygraj bilety na spektakl...

Bombowa komedia w świetnej obsadzie wkrótce w Świdnicy. Wygraj bilety na spektakl „La Bombe”! [KONKURS]

0

Zapowiada się wieczór pełen śmiechu, wspaniałych aktorów, pięknej scenografii i niesamowitej muzyki. Ten spektakl z pewnością sprawi, że będziecie się śmiać do łez! Spektakl komediowy „La Bombe” już 12 listopada na deskach świdnickiego teatru. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na to bombowe przedstawienie.

Historia opowiada o małżeństwie Caroline i Stéphane, którzy po dwunastu latach małżeńskiej współpracy postanawiają wyjechać na Korsykę, aby odpocząć i ponownie zakochać się w sobie. Jednak nie wszystko idzie według planu. Caroline jest w środku „poporodowej” depresji, czuje niechęć do otoczenia i odczuwa irracjonalną zazdrość. Alban, przyjaciel rodziny, jest uporczywym biegaczem, którego właśnie porzuciła żona, stając się zarazem uosobieniem wszystkich obaw Caroline. Stéphane, sfrustrowany psycholog, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i zatrudnia opiekunkę na czas wakacji, aby pomóc swojej żonie. Wprowadzenie SAM, opiekunki z Londynu, wywołuje burzę emocji. Sam jest nie tylko zmotywowana, ale również dwujęzyczna, co czyni ją idealnym kandydatem do zatrudnienia, a przy tym jest też niezwykle atrakcyjna, jednak ma również skrywany sekret. Atmosfera robi się gorąca, a relacje pomiędzy bohaterami stają się coraz bardziej skomplikowane. Stéphane i Alban zaczynają rywalizować o względy Caroline, podczas gdy ona sama jest przegrzana emocjonalnie. W skrócie, cała ta sytuacja to prawdziwa „bomba”! – zapowiada IDEA ART.

Nie możecie przegapić tej niesamowitej komedii, która będzie rozśmieszać Was do łez! Weźcie swoich przyjaciół, partnerów lub rodzinę i przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i świetnej rozrywki. Niech LA BOMBE stanie się najgorętszym spektaklem sezonu w Świdnicy! – zaprasza organizator.

Obsada w Świdnicy:

Sambor Czarnota
Katarzyna Glinka
Maria Wieczorek
Michał Rolnicki

Reżyseria: Sambor Czarnota

LA BOMBE” prawdziwie bombowa komedia odbędzie się już 12 listopada w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Spektakl będzie grany dwukrotnie o godz. 16.00 oraz 19.00.

Bilety można zakupić m.in. na stronie : www.ideaart.com.pl

Wygraj zaproszenie na spektakl!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „LA BOMBE” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „spektakl” na adres [email protected] do 6 listopada do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na ten spektakl?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały: www.ideaart.com.pl/

Poprzedni artykułBędą rapować i zbierać dla zwierzaków ze świdnickiego schroniska. Koncert charytatywny już jutro!
Następny artykułMPK czeka na Tauron, a Tauron na podwykonawcę. Stacja ładowania „elektryków” wciąż nie działa, chociaż jest gotowa od miesięcy