Strona główna Sport Inne Młodzi strzelcy ponownie na szczycie

Młodzi strzelcy ponownie na szczycie [FOTO]

0

Kolejne triumfy naszych młodych talentów z Klubu Sportów Obronnych Świdnica odnotowane zostały tym razem we Wrocławiu! Mistrzostwa Dolnego Śląska przyniosły nam niezapomniane emocje i znakomite wyniki.

Aleksander Markiewicz z gracją i precyzją zdobył pierwsze miejsce w konkurencji pistoletu sportowego, stając się mistrzem Dolnego Śląska w kategorii młodzików. Jego determinacja oraz nieustanny rozwój umiejętności sprawiają, że perspektywy na przyszłość są niezwykle obiecujące.

Nieco niżej na podium uplasował się nasz niezawodny Tomasz Jędraszczyk, zdobywając tytuł wicemistrza Dolnego Śląska w kategorii juniorów w tej samej, wymagającej konkurencji. Do tytułu mistrzowskiego zabrakło zaledwie jednego punktu, co świadczy o niesamowitym poziomie rywalizacji.

Dorobek medalowy strzelców KSO Świdnica z każdym kolejnym startem rośnie, a ich osiągnięcia stanowią inspirację dla wszystkich miłośników strzelectwa. To wynik nie tylko talentu, ale przede wszystkim niezliczonych godzin poświęconych na doskonalenie swoich umiejętności. Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym strzelcom i życzymy kolejnych niezapomnianych sukcesów! Świetnie reprezentujecie nasz klub oraz miasto Świdnica na strzeleckich arenach – komentują przedstawiciele Klubu Sportów Obronnych Świdnica.

/MDvR, FOTO: KSO Świdnica/

Poprzedni artykułHala w jaworzyńskiej strefie gotowa, ale jeszcze bez inwestorów. „Prowadzimy rozmowy” [FOTO]
Następny artykułZyska zaangażował nastoletnie szczypiornistki do kampanii wyborczej. „To było podziękowanie”