Strona główna 0_Slider Wspólna zabawa i zbiórka dla Agatki podczas charytatywnego festynu

Wspólna zabawa i zbiórka dla Agatki podczas charytatywnego festynu [FOTO/VIDEO]

0

1,7 miliona złotych potrzeba na przeprowadzenie skomplikowanej operacji u Agatki Salamon, która urodziła się z wadą serca. W celu wsparcia zbiórki na boisku sportowym w Pszennie zorganizowany został charytatywny festyn.

Przyjaciele i znajomi rodziny oraz mieszkańcy powiatu świdnickiego nie zwalniają tempa, by zachęcić do wpłacania datków na rzecz czteroletniej Agatki Salamon, która urodziła się z bardzo rzadką wadą serca prowadzącą do jego niewydolności. Dziewczynka wymaga skomplikowanej i kosztownej operacji, której przeprowadzenia podjęli się lekarze z Bostonu. Koszt operacji to 1,7 miliona złotych.

W niedzielę, 17 września na boisku w Pszennie zorganizowany został charytatywny festyn. Na uczestników czekała moc atrakcji: loteria fantowa, dmuchańce, grill i frytki, wata cukrowa, malowanie buzi dzieci, warkoczyki, tatuaże dla dzieci, gry dla dzieci i dorosłych, stoisko gastronomiczne (ciasta, pierogi, kawa, napoje), pokazy sportowe, artystyczne i motoryzacyjne, a także pokazy sprzętu policji oraz straży pożarnej.

/mn/

Poprzedni artykułChcą wesprzeć potrzebujące mamy. Organizują zbiórkę odzieży dla niemowląt
Następny artykułZabłąkany pies czeka na swojego właściciela