Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Chcą wesprzeć potrzebujące mamy. Organizują zbiórkę odzieży dla niemowląt

Chcą wesprzeć potrzebujące mamy. Organizują zbiórkę odzieży dla niemowląt

0

Członkowie stowarzyszenia „Jaworzyńska Pozytywka” nie tylko nie ustają w pomaganiu, ale troską i wsparciem obejmują kolejne osoby. Tym razem chcą wesprzeć potrzebujące mamy i ich nowonarodzone dzieci. 19 września na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się zbiórka ubrań dla maluszków.

Zebrane dary zostaną przekazane w formie wyprawek dla mam i tych najmniejszych pacjentów oddziału ginekologiczno-położniczego z pododdziałem noworodków Szpitala „Latawiec” w Świdnicy, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Prosimy Was o wsparcie. We wtorek, 19 września będziemy prowadzić zbiórkę ubranek dla niemowlaków. Jeżeli dysponujecie jakimikolwiek ciuszkami dla najmniejszych brzdąców, to możecie dostarczyć je w tym dniu na stadion miejski przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej (sala konferencyjna), w godzinach od 16:00 do 17:00. Jednocześnie bardzo prosimy, aby rzeczy, które dostarczycie, były nowe lub jak nowe! Bardzo doceniamy Waszą pomoc i raduje nam się serce z tego powodu. Niestety, zdarzają się osoby, które, korzystając ze zbiórki, opróżniają swoje domostwa z rzeczy, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Kierujmy się zasadą pomagania w taki sposób, w jaki chcielibyśmy, żeby ktoś kiedyś pomógł nam. Jeżeli nie macie ciuszków, to możecie wesprzeć naszą akcję poprzez udostępnienie informacji na jej temat wśród znajomych – informują członkowie stowarzyszenia.

/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/

fot. Jaworzyńska Pozytywka

Poprzedni artykułRowerowy rajd przejechał przez Świdnicę. Na mecie sportowy piknik na boiskach OSiR [FOTO/VIDEO]
Następny artykułWspólna zabawa i zbiórka dla Agatki podczas charytatywnego festynu [FOTO/VIDEO]