Strona główna 0_Slider „Sposób na blondynkę”. Miłosne perypetie z plejadą gwiazd w Świdnicy

„Sposób na blondynkę”. Miłosne perypetie z plejadą gwiazd w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Znakomici aktorzy już 11 października zaproszą widzów do świata pełnego miłosnych perypetii i zwrotów akcji w komedii „Sposób na blondynkę”. Spektakl z udziałem m.in. Jacka Rozenka i Adrianny Biedrzyńskiej zagości na scenie auli I LO w Świdnicy.

Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie – kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać. Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha? Oszustwo romantyczne jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w Sieci niekiedy bywa naprawdę niebezpiecznie. Kto kogo złowi, złota rybka rekina czy odwrotnie? Jest jeszcze Tajemnicza Kobieta, która nie ma w życiu już nic do stracenia i oczywiście jest również ten trzeci: najsłynniejszy w kraju detektyw, który może i umie wszystko.

Na pozór to wydaje się proste… Zalogować się na portal randkowy, by stworzyć swoje nowe “ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w internecie każdy może być blondynką; nawet blondynka. Czarek staje w szranki z Zygmuntem o względy idealnej Cindi, wielbicielki tańca na rurze, której zdjęcie znajdują w Internecie. Wszystkie chwyty są dozwolone. Na ile byłbyś w stanie zaryzykować, jeśli stawką jest szczęśliwa przyszłość?

Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić? Kto będzie bardziej wyrafinowany: ofiara czy oszust? Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.

„Sposób na blondynkę”
11 października 2023r.
godz. 17.00
Aula I LO przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 w Świdnicy

Bilety są dostępne w Informacji Turystycznej ul. Rynek 39 oraz na kupbilecik.pl – link:  https://kbq.pl/101695 i biletyna.pl – link https://bilety.io/c7kRm

Kto wygrał zaproszenie na spektakl w Świdnicy?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Sposób na blondynkę”. By wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na spektakl?(wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Po jednej podwójnej wejściówce otrzymali – Marta Mańdok oraz Bartek Jankowicz. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułZbliża się organowy weekend w dolnośląskich świątyniach
Następny artykułJesteś w trakcie porządków? Wkrótce zbiórka elektrośmieci