Strona główna Konkursy Rajdowe rozdanie. Kto wygrał książkę „Polacy w Rajdach Safari”?

Rajdowe rozdanie. Kto wygrał książkę „Polacy w Rajdach Safari”? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

X Dolnośląski Rajd o Kropelce już w sobotę, 30 września wystartuje w Świdnicy. Z tej okazji organizatorzy ekonomicznej rywalizacji przygotowali wyjątkowe rajdowe rozdanie. Kto wygrał książkę „Polacy w Rajdach Safari”?

Specjalne rozdanie dla miłośników motorsportu przygotował Komandor Rajdu o Kropelce, Robert Jagła. Do wygrania dwie książki „Polacy w Rajdach Safari”.

Publikacja przedstawia historię Polaków, którzy brali udział w legendarnym Rajdzie Safari. – To zdecydowanie najtrudniejszy ze wszystkich rajdów świata. Pierwszym Polakiem, który stanął na starcie, był Sobiesław Zasada w 1969 roku. Mistrz Zasada wziął udział w tej imprezie aż 9 razy, z czego ostatni w 2021 r., w wieku 91 lat. Pobił wtedy rekord świata – został najstarszym uczestnikiem rajdów WRC w historii Motorsport – zapowiada treść wydawca.

Rozwiązanie konkursu

Dla naszych Czytelników mieliśmy  do wygrania dwie książki „Polacy w Rajdach Safari”. By wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie – Dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać „Polacy w Rajdach Safari”?. Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Publikacje otrzymali – Piotr Rodziewicz oraz Daniel Kurjata. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułDJI Mini 4 Pro vs. Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo: Kupić w zestawie czy solo?
Następny artykułInstrukcja bezpieczeństwa pożarowego czyli ocena warunków technicznych obiektu