Strona główna 0_Slider Spektakl komediowy „Sielska wpadka” w doborowej obsadzie zobaczymy w Świdnicy

Spektakl komediowy „Sielska wpadka” w doborowej obsadzie zobaczymy w Świdnicy [KONKURS]

0

„Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek z barwnymi postaciami, zabawnymi zwrotami akcji i sekretnym romansem. Towarzyszyć im będą charyzmatyczne piosenki i muzyka na żywo. W doborowej obsadzie zobaczymy aktorów grających zarówno na scenach teatralnych, jak i w filmach czy serialach, ale też występujących m.in. w popularnych programach telewizyjnych czy realizujących się muzycznie. Spektakl będzie grany w sobotę, 16 września w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na to przedstawienie.

Materiały organizatora

Jeden weekend, dwie pary i wesele przyjaciela w tle… Jak potoczy się to spotkanie? Bohaterowie przyjeżdżają na ślub i wesele do wiejskiego pensjonatu CountryLux na Podlasiu. Panowie nie widzieli się od dwudziestu lat i na to męskie spotkanie po latach cieszą się najbardziej. Czy ich żony podzielają ten entuzjazm? Na miejscu nic nie jest takie, jak być powinno… Czeka ich niejedna niespodzianka i ktoś jeszcze…Sielska atmosfera, zwroty akcji i miłosny twist mocno zaskoczą bohaterów. Tego się nie spodziewali… Spektakl “Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek; barwne postaci, zabawne zmiany biegu wydarzeń, sekretny romans i wiejski klimat… Towarzyszyć temu będą charyzmatyczne piosenki i muzyka na żywo. Aż chciałoby się zatańczyć… Ze śmiechu! W spektaklu zobaczymy Anne Głogowską, Anne Sandowicz, Dawida Czupryńskiego, Pawła Izdebskiego oraz Michała Barczaka. Serdecznie zapraszamy! – zapowiada organizator.

Obsada:
Dżina: Anna Głogowska
Marta: Anna Sandowicz
Arek: Dawid Czupryński
Robert: Paweł Izdebski
Bartek: Michał Barczak

Twórcy:
Reżyseria: Anna Sandowicz
Scenariusz: Maria Marcinkiewicz-Górna
Muzyka i teksty piosenek: Marek Paweł Błaszczyk
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Piątosa-Kuśmierczyk
Choreografia: Anna Głogowska
Reżyseria świateł i nagłośnienie: Waldemar Piątosa
Przygotowanie wokalne: Małgorzata Kustosz- Piątosa
Video: Mateusz Wyszogrodzki
Zdjęcia: Marek Popowski
Fotosy: Mateusz Wyszogrodzki, Piotr Szafran
Charakteryzacja: Agnieszka Chełmońska, Katarzyna Winiarska
Projekt Plakatu: DSN STUDIO Tomasz Bielski
Produkcja: Kulturalne Eventy Katarzyna Piątosa- Kuśmierczyk
Impresariat: Agata Mikulska

Spektakl komediowy „Sielska wpadka” odbędzie się 16 września w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety są dostępne na stronie biletyna.pl

Aktualizacja: Termin spektaklu 16.09.2023 r. został odwołany. Spektakl odbędzie się w innym terminie, który na tą chwilę nie jest jeszcze znany.

Wygraj zaproszenie na spektakl w Świdnicy!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Sielska wpadka”. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Teatr” na adres [email protected] do 8 września do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na spektakl?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułWrześniowa giełda staroci już w niedzielę
Następny artykułRadni apelują o zmiany w świdnickim PSZOK-u. Co na to prezydent miasta?