Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Kino samochodowe zawita do Grodziszcza

Kino samochodowe zawita do Grodziszcza

0

Po raz pierwszy tego typu wydarzenie pojawi się w gminie Świdnica. Kino samochodowe zawita na boisko sportowe w Grodziszczu 23 czerwca. Będzie okazją do obejrzenia na wielkim ekranie nagradzanego Oscarami i Złotymi Globami filmu „Green book” z 2018 roku. Liczba miejsc ograniczona.

Film „Green book”

Pierwszy raz w historii gminnych wydarzeń zapraszamy na samochodowe kino plenerowe. To doskonała okazja, żeby spędzić w przemiły sposób dzień Ojca. […] Film będziemy oglądać w swoich samochodach. Sołectwo Grodziszcze obiecało smaczną strefę Gastro – zapowiada Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Podczas nocnego wydarzenia zaprezentowany zostanie oscarowy komediodramat „Green book” z 2018 roku. Dzieło Petera Farrelly’ego, reżysera takich już kultowych komedii jak „Głupi i głupszy”, „Sposób na blondynkę” czy „Ja, Irena i Ja”, przedstawia pełną humoru i ciepła historię niewiarygodnej przyjaźni wybitnego jazzmana i jego szofera.

Kino samochodowe już 23 czerwca na boisku sportowym w Grodziszczu. Seans rozpocznie się około godz. 22.00. Cena biletu 10 zł (opłata za auto). Liczba miejsc ograniczona – zapisy pod numerem telefonu: 534 220 132 w godz. 8.00-14.00.

/oprac. red./

Poprzedni artykułNa Dolnym Śląsku jest już ponad 300 punktów szczepień przeciwko HPV
Następny artykułWaldemar Woźniak nie ustaje w sprzątaniu. Kolejni samorządowcy docenili jego zaangażowanie [FOTO]