Strona główna 0_Slider Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości już w najbliższą niedzielę

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości już w najbliższą niedzielę

0

Przed nami lipcowa Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości. W najbliższą niedzielę, 2 lipca na świdnickim Rynku i w okolicznych uliczkach znów pojawi okazja do wyszukania kolekcjonerskich monet, starych pocztówek i znaczków, biżuterii, mebli, porcelanowych i szklanych naczyń i wiele, wiele innych różności. Rozmaitości jak co miesiąc jest co niemiara i z pewnością każdy będzie mógł tu znaleźć coś dla siebie interesującego.

Świdnicka giełda jest jedną z trzech najstarszych w Polsce i drugą co do wielkości na Dolnym Śląsku. To swoista kopalnia skarbów i unikalnych przedmiotów – kolekcjonerskich, dekoracyjnych i użytkowych. W Świdnicy jest regularnie organizowana od około 50 lat i niemal za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości zawita ponowie na świdnicki Rynek i okoliczne uliczki w niedzielę, 2 lipca. Na polowanie można się wybrać w godzinach od około 7.30 do 13.00. Organizatorem giełdy jest Świdnicki Ośrodek Kultury, a informacje o regulaminie i karta zgłoszeniowa dla wystawców znajdują się na stronie sok.com.pl.

/red./

Tak było na poprzednich giełdach:

Poprzedni artykułList otwarty w sprawie Europejskiego Aktu o Wolności Mediów
Następny artykułKażdy może dołączyć! Lato na podwórku w Świdnicy trwa