Strona główna Sport Inne Ciekawe zmagania młodych adeptów tenisa stołowego

Ciekawe zmagania młodych adeptów tenisa stołowego [FOTO]

0

Za nami druga runda zawodów tenisa stołowego rozgrywana pod hasłem „Powiat Świdnicki Table Tennis CUP 2023”. Na starcie imprezy organizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy Radunia Tąpadła stanęło 30 dzieci.


Prestiż turnieju mocno wzrósł w porównaniu z pierwszą rundą, o czym świadczy udział medalistów mistrzostw Dolnego Śląska, czy dzieci które tydzień wcześniej rywalizowały podczas mistrzostwach Polski. Podsumowując dwie rundy turniejowe z pewnością jesteśmy bardzo zadowoleni. Tereny powiatu świdnickiego jak widać chętnie przyciągają adeptów tenisa stołowego, tym bardziej, że atrakcyjne nagrody jakie były ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy często nie są standardem na innych imprezach, nawet rangi krajowej. Myślę, że w przyszłym roku uda nam się powtórzyć cykl turniejowy wspólnie ze Starostwem – wyznaje trener UKS-u Radunia Tąpadła, Michał Drozd.

Klasyfikacje generalną w swoich kategoriach wygrali:

SMERFY:
1. Liliana Tomera
2. Wojciech Ostrowski
3. Grzegorz Bogunia

KADETKI:
1. Adrianna Małek
2. Wiktoria Czernicka
3. Emilia Tomala

KADECI:
1. Krzysztof Krajewski
2. Anastiasiia Lytovchenko
3. Alan Drelichowski

Dziękujemy naszym gościom z terenu powiatu, jak również przyjezdnym z Oławy, Wrocławia i Strzelina, jak również rodzicom zaangażowanym w to wydarzenie – dodaje Michał Drozd.

/MDvR/

Poprzedni artykułZabił ojczyma zadając mu kilkanaście ciosów nożem. Sąd nadzwyczajnie złagodził karę
Następny artykułKolejny akt wandalizmu w odnowionym Parku Młodzieżowym [FOTO]