Strona główna 0_Slider Bajkowi bohaterowie opanowali Galerię Świdnicką

Bajkowi bohaterowie opanowali Galerię Świdnicką [FOTO/VIDEO]

0

Pingwiny z Madagaskaru, Minionki, Angry Birds, Mavis i Hrabiego Drakulę z Hotelu Transylwania, a także kolorowe Trolle można spotkać w Galerii Świdnickiej. Parady ulubionych bajkowych postaci przygotowano z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekają też inne atrakcje – bajkowe dmuchańce czy konkursy z nagrodami. Wydarzenie potrwa dziś do godz. 19.00. Towarzyszy mu akcja charytatywna dla 3,5-letniej Lilianki.

W sobotę, 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka Galeria Świdnicka przygotowała parady z postaciami z bajek.  W centrum handlowym co godzinę można spotkać i zrobić sobie zdjęcie chociażby z pingwinem z Madagaskaru, uwielbianymi Minionkami, szalonymi Angry Birds, Hrabim Drakulą i Mavis z Hotelu Transylwania czy kolorowymi Trollami, których nowe przygody już wkrótce zobaczymy w kinach. 

Ale to nie wszystko. Są też inne atrakcje dla najmłodszych. Wśród nich m.in. bajkowe dmuchańce do skakania, strefa bajkowego wizażu, fabryka przypinek z bajkowymi bohaterami, a także zabawy i konkursy z super nagrodami.

Wydarzeniu towarzyszy akcja charytatywna dla 3,5-letniej Lilianki, która walczy z nowotworem mózgu. Armia Fumików ponownie zbiera środki na leczenie dzielnej dziewczynki. Więcej o Liliance można przeczytać – TUTAJ. Finansowe wsparcie na rzecz małej Świdniczanki można przekazywać za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl oraz strony fundacji Kawalek Nieba.

/Tekst, film i zdjęcia: AN/

Poprzedni artykułWspólna zabawa i zbiórka dla 3-letniej Agatki [FOTO]
Następny artykułMłodzicy ŚKPR-u czwartą drużyną w Polsce!