Strona główna 0_Slider W Świdnicy zaplanowano walkę o medale mistrzostw Polski w sumo!

W Świdnicy zaplanowano walkę o medale mistrzostw Polski w sumo!

0

W nadchodzący weekend znów nie będzie można narzekać na nudę jeśli chodzi o ciekawe wydarzenia sportowe. Wszystko za sprawą między innymi Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów w Sumo, które odbędą się w sobotę, 27 maja na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie.

Ta prestiżowa impreza sportowa zgromadzi na starcie najlepszych kadetów i kadetki sumo z całej Polski, którzy będą rywalizować o tytuły mistrzów kraju. Rozpoczęcie walk zaplanowane jest na godzinę 10:00, a oficjalne otwarcie nastąpi o godzinie 13:00.

Chcielibyśmy szczególnie zachęcić Państwa do uczestnictwa i przekonać wszystkich do tego, jak ekscytującą dyscypliną sportową jest właśnie sumo. Jest to tradycyjny japoński sport walki, który staje się coraz bardziej popularny na całym świecie, a Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów 2023 to doskonała okazja, aby bliżej poznać tę fascynującą dyscyplinę. W trakcie zawodów będziemy świadkami widowiskowych starć, pełnych siły, techniki i ducha walki – zachęca do udziału w wydarzeniu organizator Bartłomiej Zamęcki.

/MDvR/

Poprzedni artykułNa podwójnym gazie i z dożywotnim zakazem jazdy
Następny artykułJak wybrać odpowiednią agencję HR dla swojego biznesu?