Strona główna Sport Piłka ręczna Świdnica nie dostała prawa organizacji turnieju Final Four

Świdnica nie dostała prawa organizacji turnieju Final Four

0

Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował o wyborze gospodarza turnieju Final Four Pucharu ZPRP w kategorii młodzików. Na początku czerwca szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej zagrają na parkiecie Siódemki Miedź Legnica. O organizację finału aplikował także nasz klub oraz Wisła Płock.

Tym razem będzie blisko, to plus, ale jednak pozostał niedosyt, że nie Świdnica… W rozgrywkach centralnych młodzików będzie to już trzeci turniej w Legnicy. SKF Wisła Płock i SKS Kusy Kraków miały po jednym, a nasz klub ani jednego. Oczywiście organizacja turniejów 1/8 i 1/4 wynikała z klucza i zajętych miejsc w poszczególnych etapach, zatem trudno mieć jakieś pretensje, ale lokalizacja finału była sprawą otwartą. Subiektywnie wydaje nam się, że ten zespół swoją postawą zasłużył sobie, żeby móc zaprezentować się w swoim mieście, w swojej hali, co z pewnością byłoby wielkim sportowym świętem dla całej Świdnicy. Ale jest, jak jest, faktów nie zmienimy, trzeba grać u sąsiadów… – czytamy na stronie ŚKPR-u Świdnica.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułCzołówka na drodze krajowej w Jaroszowie [FOTO]
Następny artykułBracia Romanikowie z medalami Pucharu Polski