Strona główna Artykuł sponsorowany Sklep Ogniowy – profesjonalny sprzęt strażacki oraz Twoje bezpieczeństwo

Sklep Ogniowy – profesjonalny sprzęt strażacki oraz Twoje bezpieczeństwo

0

Szukasz specjalistycznego sprzętu gaśniczego i ratowniczego dla Twojej Jednostki?

Sklepogniowy.pl to wieloletnie doświadczenie na rynku, fachowe porady,  szeroka gama sprzętu strażackiego i umundurowania oraz spersonalizowanych prezentów dla służb mundurowych.

Jedną z unikalnych zalet sklepogniowy.pl jest własna szwalnia, z której wychodzą wysokiej jakości ubrania koszarowe dla strażaka oraz mundury strażackie dla dzieci i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Ogniowa hafciarnia oferuje wysokiej jakości haftowane naszywki na czapki, koszulki i inne elementy odzieży, w tym logo danej jednostki Straży Pożarnej czy Wojska.

Sklep Ogniowy jest jedynym polskim dystrybutorem systemu dronu Fotokite Sigma. Ten szwajcarski sprzęt został zaprojektowany w celu zwiększenia świadomości sytuacyjnej strażaków i ratowników. Dostarcza kluczowych informacji o pożarach i wypadkach w ciągu kilku sekund, umożliwiając szybszą reakcję i ocenę ryzyka.

Posiadasz stację paliw, stację ładowania aut elektrycznych, warsztat samochodowy, hotel z parkingiem? Zapoznaj się z samochodową płachtą gaśniczą TEXFIRE! Płachta gaśnicza Texfire jest przeznaczona do gaszenia pożarów w pojazdach spalinowych, hybrydowych i elektrycznych. Głównymi zaletami samochodowego koca gaśniczego Texfire jest szybkie gaszenie pożaru i jednoczesna ochrona otoczenia. Bezpiecznie izoluje ogień, dusząc go. Zastosować płachtę samochodową mogą już dwie osoby, bez przeszkolenia pożarniczego.

Eksperci Sklepu Ogniowego posiadają rozległą wiedzę na temat sprzętu gaśniczego i ratowniczego, opierając się wyłącznie na najlepszych producentach w branży pożarniczej m.in. MSA. Oferta sklepu obejmuje sprzęt gaśniczy jak węże, pompy i wentylatory oddymiające oraz sprzęt ratowniczy taki jak detektory gazów, kamery termowizyjne czy aparaty ODO. Sklepogniowy.pl z pewnością zaopatrzy też kierowców w niezbędne akcesoria jak breloki ratownicze z zbijakiem do szyb. Można też nabyć gaśnice domowe czy inne produkty podnoszące Twoje bezpieczeństwo.

Szanowny Strażaku chcesz zrealizować bezproblemowo i szybko dotację OSP czy inne granty strażackie, Sklep Ogniowy dostarczy niezawodny sprzęt i wyposażenie osobiste ochronne strażakazapewnia sklep.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWyrzucone na śmietnik, skrajnie zaniedbane. Potrzebna pomoc dla trzech kotów
Następny artykułSto lat Marii Kowary ze Świdnicy