Strona główna 0_Slider Ruszają na pomoc Adzie. Przed nami zawody strzeleckie w ramach Dnia Weterana

Ruszają na pomoc Adzie. Przed nami zawody strzeleckie w ramach Dnia Weterana

0

To już piąty rok z rzędu, kiedy Hotel Stary Młyn, Restauracja Stary Młyn i Strzelnica Klubu Sportów Obronnych Świdnica zostały wybrane na partnera wydarzenia i miejsce przyjaznego weteranom misji zagranicznych. W sobotę, 27 maja o godzinie 10:00 organizatorzy zapraszają na obchody Dnia Weterana 2023 w Świdnicy.

ZAWODY STRZELECKIE2 konkurencje tarczowe:

1. Pcz10 – pistolet centralnego zapłonu

2. Kcz10 – karabin centralnego zapłonu

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW — w dniu zawodów w godz. 10:00 – 15:00 (sobota, 27.05)

Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints. Dodatkowo dla weteranów na turnusie rehabilitacyjnym będą warsztaty strzeleckie, turnus szkoleniowo-rekreacyjny i kluczowe zawody strzeleckie, na które organizatorzy gorąco zapraszają. Przedsięwzięcie realizowane będzie na strzelnicy Klubu Sportów Obronnych w Świdnica i przyległym kompleksie hotelu i restauracji „Stary Młyn” na ul. Łącznej 4.

Jednym z kluczowych wydarzeń będą rozegrane otwarte zawody z okazji Dnia Weterana. Zawody prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów i sędziów.

Zawody są zgłoszone i wpisane do kalendarza Dolnośląskiego Związku Strzelectwa Sportowego (obserwator DZSS) i zaliczają się do przedłużenia licencji zawodniczej PZSS – https://www.dzss.pl/kalendarzdzss

Jest to doskonała okazja na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie byłych żołnierzy weteranów z misji zagranicznych w Iraku i Afganistanie. Są to byli operatorzy różnych służb specjalnych i zasłużeni w boju rodacy.

W trakcie spotkania zorganizowana będzie zbiórka na leczenie ciężko chorego dziecka jednego z naszych weteranów. https://fundacjazlotowianka.pl/podopieczny/czebotar-ada-c36/

Organizatorzy zapraszają weteranów poszkodowanych i weteranów misji poza granicami kraju, jak również wszystkich, bez względu na wiek i zainteresowania. Będzie możliwość udziału w zawodach nawet dla osób bez licencji zawodniczej i pozwolenia.

Dla 3 najlepszych strzelców i 3 najlepszych weteranów przewidziane są nagrody rzeczowe. Gwarantowana świetna zabawa połączona z pomocą dla weteranów w dniach ich święta. Miejsce zawodów: Strzelnica w Świdnicy — ul. Łączna 4

Celem Fundacji Stratpoints, jest budowa oraz wspieranie idei rozwoju kraju, w oparciu o silny i stabilny system bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa cyfrowego („cyberbezpieczeństwa”) oraz bezpieczeństwa opartego o wykorzystanie technologii cyfrowych, a także wsparcie ofiar działań uderzających w podstawy bezpieczeństwa.

Dodatkowo Fundacja Stratpoints zajmuje się wsparciem weteranów i może zaoferować jakąkolwiek pomoc weteranom Wojska Polskiego, udział w programie Weterani są wśród nas – Miejsce Przyjazne Weteranom. Fundacja działa na rzecz wspierania weteranów, ale jednocześnie buduje wrażliwość społeczną wobec żołnierzy, którzy w tak szczególny sposób służą naszemu społeczeństwu.

/MDvR/

Poprzedni artykułMoskitiery balkonowe: Twój klucz do komfortu i bezpieczeństwa
Następny artykułJordania: Nie-wakacyjny hit ostatnich lat!