Strona główna Sport Piłka ręczna Porażka z Kusym na początek walki o Final Four

Porażka z Kusym na początek walki o Final Four

0

W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski ZPRP młodzików drużyna Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej uległa Kusemu Kraków 32:38 13:22). Można zatem rzec, że tradycji stało się zadość i podobnie, jak w Płocku i Zamościu zaczynamy od przegranej. Oby i w Ostrowcu Świętokrzyskim scenariusz był podobny!

O wyniku meczu z Kusym zadecydowała pierwsza połowa, w której świdniczanie mieli kłopot ze zdobywaniem bramek – bardzo dobrze spisywał się bramkarz Kusego. Po zmianie stron ze skutecznością było lepiej. W 35. minucie ŚKPR zbliżył się na dystans pięciu trafień (20:25), ale rywale odparli pogoń i ostatecznie wygrali 38:32. Dzisiaj o 18.00 mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Sparta Oborniki Wielkopolskie, a w sobotę o 10.00 świdniczanie zagrają z gospodarzami.

Kusy Kraków – ŚKPR Świdnica 38:32 (22:13)

ŚKPR: Anioł, Firlej – Czerwiński 8, Maksymowicz 8, D. Błaszyk 6,, Marek 4, Bagiński 2, Ruszaj 2, Mitek 1, Szczygieł 1, Choiński/J. Kocjan, Zisiadis, Czapla.

Poprzedni artykuł„I my mamy godność!”. Pomarańczowy pochód przeciw dyskryminacji przeszedł wokół Rynku [FOTO/VIDEO]
Następny artykułUnikalne rękodzieło i wyjątkowe wyroby na targach lokalnych twórców. W weekend na Rynek zawitają również food trucki [FOTO/VIDEO]