Strona główna Wydarzenia Świdnica Kolejny Ekopiknik w Świdnicy. Tym razem przy lodowisku

Kolejny Ekopiknik w Świdnicy. Tym razem przy lodowisku

0

Realizowany w ramach opłat śmieciowych projekt Czysta Świdnica po raz kolejny organizuje ekopiknik. Tym razem świdniczanie są zaproszeni w piątek, 26 maja na teren przy sztucznym lodowisku.

„Dmuchane zamki, gry, zabawy, konkursy i animacje dla dzieci, warsztaty ekologiczne oraz eko przedstawienie. To wszystko czekać będzie na uczestników kolejnego już miejskiego pikniku ekologicznego, który odbędzie się w piątek, 26 maja, od godziny 11:00 do godziny 15:00 na terenach zielonych przed lodowiskiem przy ul. Śląskiej 35. Zachęcamy do udziału wszystkich świdniczan.” – informuje świdnicki magistrat

„Przygotowano między innymi takie atrakcje jak: robienie zabawki ze skrawka, eko torby, eko pokaz mody i mnóstwo zabaw sportowych na świeżym powietrzu – biegi na trzy nogi, przeciąganie liny, konkurs hula-hop i konkurs taneczny.” – wyliczają organizatorzy, dodając – „Dobrą zabawę zapewnią pracownicy firmy EKOpraktyczni, którzy prowadzić będą konkursy i animacje. Zachęcamy także do odwiedzenia stanowiska „Czystej Świdnicy” obsługiwanego przez pracowników Wydziału Gospodarki Odpadami.”

/opr. red./

Poprzedni artykułWyjątkowy koncert o pokój na świecie. Wspólnie zaśpiewają Tactus Sonus i Chór Filharmonii Sudeckiej
Następny artykułNajpierw białe i cuchnące, dziś zielone. Ścieki znów wpływają do potoku [FOTO]