Strona główna Wydarzenia Świdnica Szykują kolejny „Marsz bezdomniaków”. Kto włączy się do akcji?

Szykują kolejny „Marsz bezdomniaków”. Kto włączy się do akcji?

0

Po raz drugi świdnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wybiera się na niecodzienny spacer, by promować adopcje zwierząt, odpowiedzialną opiekę i zachęcać do wsparcia placówki przy ul. Pogodnej 3. Przemarsz ma się zakończyć piknikiem, mile widziani będą wolontariusze.

– Poszukujemy wolontariuszy do naszej akcji organizowanej 23 kwietnia! Powtarzamy nasz przemarsz bezdomniaków, ale tym razem są dwie poważne zmiany. Ruszamy ze schroniska do Parku Centralnego w Świdnicy, gdzie dzięki przychylności władz miasta możemy dodatkowo zorganizować… mały piknik! Chcemy zaprosić Was do stoiska, zebrać fundusze na naszą działalność i opowiedzieć o nowej kampanii FMP: Odpowiedzialni – informuje i zachęca schronisko.

Jak można się włączyć?

– Zostań wolontariuszem akcji i wspomóż nas w przemarszu. Otrzymasz skarbonę zbiórkową, ogłoszenia zwierzaków do adopcji, wesprzesz wolontariusza, który będzie prowadził psiaka. Bądź z nami w Parku Centralnym: pomóż rozłożyć stoisko, uprzątnąć po wydarzeniu. Upiecz ciasto, przekaż fanty na kiermasz, może masz ciekawy kupon/voucher/usługę? Koniecznie daj znać!  Szukamy animacji: np. malowanie twarzy – wyliczają organizatorzy.

Zgłoszenia wolontariuszy mailowo: [email protected] lub do strony FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

/opr. red./

Poprzedni artykułLicealiści chcą wiedzieć więcej. Pierwszy Dzień Nauki w świdnickim Banachu
Następny artykułWypożyczalnia sprzętu budowlanego – czy jest to w ogóle opłacalne?