Strona główna Sport Moto Pomagają Lilci: Trwa licytacja przejazdu na prawym fotelu u boku mistrza Polski...

Pomagają Lilci: Trwa licytacja przejazdu na prawym fotelu u boku mistrza Polski w jego Porsche 911!

0

Trwa akcja pomocy dla 3,5-letniej świdniczanki Liliany Fulbiszewskiej. Dziewczynka cierpi na nowotwór mózgu o nieznanym charakterze. Na całe koszty związane z leczeniem, rehabilitacją i badaniami potrzeba ponad 500 tysięcy złotych. Właśnie ruszyła licytacja przejazdu na prawym fotelu u boku mistrza Polski w jego Porsche 911.

Jesteśmy załamani! Nasza tragedia trwa od kilku dni! 24 kwietnia nasza córeczka przeszła operację usunięcia guza mózgu i trafiła na OIOM! Nie mamy jeszcze ostatecznej diagnozy, choć lekarze podejrzewają wyściółczaka! Nie udało się usunąć guza w całości. Został niewielki fragment! Od tej chwili nasze dotychczasowe życie zmienia się o 180 stopni! Zaczynamy walkę o życie naszej 3,5 letniej córeczki! Jesteśmy przerażeni, bo nowotwór mózgu to jedna z najgorszych diagnoz, jakie może usłyszeć rodzic dziecka. Nic nie zapowiadało tragedii. Jeszcze na początku kwietnia byliśmy normalną, szczęśliwą rodziną. Teraz stajemy na progu onkologicznego piekła i musimy zrobić wszystko, by uratować życie naszej córeczki! Liliannka była zdrową dziewczynką, rozwijała się prawidłowo, aż do dnia, kiedy jej mama zauważyła, że dzieje się coś niepokojącego. Liliannka miała problem z koordynacją ruchową, i podczas patrzenia w lewo lub prawo drgały jej oczka! Mamie nie dawały spokoju te dziwne objawy, więc zaczęliśmy szukać przyczyny. Neurolog, do którego pojechaliśmy w ramach prywatnej wizyty, nie zauważył nic niepokojącego. Kazał nam wracać do domu, ale czuliśmy, że dzieje się coś złego. Szukaliśmy dalej! Dopiero okulista z Wrocławia dostrzegł to, czego inni lekarze nie zauważyli. „Córka ma obrzęk tarczy oka – może to wskazywać na problemy neurologiczne – potrzebny jest badanie rezonansem.” U naszej 3,5-letniej córeczki Lilianny w badaniu tomografem lekarze wykryli kilkucentymetrowego guza w móżdżku. Na neurochirurgii w szpitalu we Wrocławiu rezonans. Guz był większy niż sam móżdżek spowodował już wodogłowie! Zanim staliśmy się rodzicami Lilki, straciliśmy dwoje dzieci, wiec znamy ten straszny ból, którego nie można wyrazić słowami. Wierzymy, że rodzeństwo Lilki jest teraz przy niej i pomoże naszej córeczce przejść przez to onkologiczne piekło – informują rodzice dziewczynki.

Link do licytacji: 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=6214683545291030&set=gm.962957378046886&idorvanity=961492024860088

Dzięki uprzejmości Jacka Sobczaka i jego dobrego serca na licytację wystawiono przejażdżkę na prawym fotelu u boku mistrza Polski w rajdowym Porsche 911 na zaplanowanych wcześniej testach przedrajdowych (termin do ustalenia).

Poniżej linki do filmów z 51. Rajdu Świdnickiego, który w miniony weekend odbył się w naszym mieście. Przejazdy z zewnątrz, jak i wewnątrz Porsche Jacka Sobczaka.

Wszelkie informacje na temat zbiórki pod linkiem:

https://www.siepomaga.pl/liliannka?fbclid=IwAR1Gb3UW8Ni4s7rqKvx9_YCiKJmnG13LGxpqZfEHgluIdlGLQW0qayHEIuY

Poprzedni artykułCzas na szlagier! Po pucharowej wygranej, dołóżmy punkty w lidze [BĘDZIE LIVE]
Następny artykułKwitnąca wiosna na fotografiach czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]