Strona główna 0_Slider Mierzymy się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek

Mierzymy się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica nie zwalniają tempa i już dziś w Sobotę Wielkanocną rozegrają kolejny bój o punkty na boiskach IV ligi. Naszym wyjazdowym rywalem jest beniaminek rozgrywek – zespół Skałek Stolec. Start meczu zaplanowano na godz. 13.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Szydziak, Salamon, Sowa, Kozachenko, Paszkowski, Filipczak, Nazar, Antosik, Wojciechowski, Trzepacz.

Spotkanie rozegrane zostanie w trudnych warunkach, na dość małym i bardzo, bardzo grząskim boisku.

1′ – rozpoczynamy spotkanie – jako sędzia główny arbiter Kozik z KS Wałbrzych.

1′ – trafiamy do sieci błyskawicznie – sygnalizacja jednak o pozycji spalonej.

4′ – niefortunna interwencja głową Szydziaka we własnym polu karnym – głową obija poprzeczkę własnej bramki!

5′ – w odpowiedzi mocne uderzenie Trzepacza z dystansu – piłka przelatuje nad poprzeczką.

7′ – na strzał decyduje się Wojciechowski – dobra interwencja bramkarza miejscowych.

9′ – znakomita akcja na lewej flance Wojciechowskiego – wrzutka i głową zamyka akcję fantastycznie Trzepacz – prowadzimy 1:0!!!

15′ – cały czas spotkanie kontrolują biało-zieloni – dobrze, że szybko strzeliliśmy gola, bowiem boisko z każdą minutą będzie wyglądało coraz gorzej.

17′ – rzut rożny dla rywali – małe zamieszanie, lecz dobrze blikujemy to uderzenie.

20′ – Szabat – żółta kartka za faul na Wojciechowskim – bardzo dobre zawody Adama w tych pierwszych 20 minutach.

23′ – przechwyt Filipczaka w środkowej części boiska – następnie Kuba kończył tą akcję, ale piłka po interwencji wychodzi na rzut rożny.

24′ – dośrodkowujemy w pole karne – odgwizdany faul naszego zawodnika przy próbie wywalczenia sobie pozycji.

26′ – dobra akcja Skałek – Kozachenko wybija piłkę zmierzającą do sieci.

28′ – zespołowa akcja gości – Nazar wywalcza rzut rożny. Wydaje się, że mogliśmy osiągnąć z tego znacznie więcej.

29′ – Sowa dobrze główkuje – bramkarz przenosi w ostatniej chwili piłkę nad poprzeczką.

29′ – kolejny korner – Kozachenko idealnie dośrodkowuje na głowę Sowy – niestety tylko boczna siatka po uderzeniu Wojtka.

30′ – teatralnie upada zawodnik gospodarzy po starciu z Nazarem – Salamon ogląda żółtą kartkę za dyskusje.

33′ – strzelają rywale z dystansu – niecelnie.

35′ – znakomita akcja na lewej stronie boiska biało-zielonych – Kozachenko dośrodkowuje do Trzepacza – ten niestety nie sięga futbolówki na 5. metrze od bramki!

37′ – to mogła być zabójcza kontra gości – Trzepacz niestety zbyt lekko dogrywał do Antosika, który znalazłby się w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem!

39′ – rzut rożny dla Skałek – dobrze interweniują świdniccy defensorzy.

40′ – Skałki wierzą – grają bardzo ambitnie. Przed momentem piłka po uderzeniu zawodnika gospodarzy minęła światło bramki.

42′ – kontra gospodarzy – Szabat zagrywa ręką i ogląda drugie żółtko, a w konsekwencji czerwo!

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Frankowski zmienia Antosika.

48′ – cały czas przy piłce starają się utrzymywać goście – decydujemy się na strzał – dobry blok rywali.

52′ – rzut wolny dla przeciwników – nic konkretnego z tego nie wyszło.

53′ – znakomite podanie Nazara do Filipczaka, ten oddaje Trzepaczowi – niestety pozycja spalona.

55′ – kontra świdniczan – Filipczak dogrywa do Paszkowskiego, a ten uderza i po rękawicach bramkarza piłka wtacza się do bramki – prowadzimy 2:0!!!

57′ – Paszkowski ucierpiał w jednym ze starć – potrzebna była pomoc medyczna, lecz wraca do gry.

62′ – Michta zmienia Wojciechowskiego.

65′ – gospodarze nie składają broni, walczą choćby o honorowe trafienie.

66′ – odważnie prawym skrzydłem ruszył w kontrze Michta – próbował dogrywać do Frankowskiego – brakło niewiele, by ten doszedł do piłki.

67′ – Kuriata – żółta kartka.

68′ – Filipczak mocno uderza z wnętrza pola karnego – dobrze interweniuje golkiper miejscowych.

70′ – uderzają z okolicy 25. metra gospodarze – próba nie robi wrażenia na Kocie.

71′ – schodzi Paszkowski, w jego miejsce Migas.

72′ – szybko wznawiamy grę – Frankowski ciągnie piłkę po linii końcowej i z bardzo ostrego kąta pokonuje bramkarza – jest 3:0!!!

75′ – Trzepacz strzela z dystansu – piłka wysoko nad bramką.

76′ – boisko opuszczają Nazar i Szydziak – w ich miejsce Ratajczak oraz Trzyna.

80′ – Filipczak boisko opuszcza, w jego miejsce Ilski.

81′ – na strzał decyduje się Trzyna – broni bramkarz Skałek.

83′ – świetna wrzutka z rogu Kozachenki – Salamon z bliskiej odległości na długim słupku nie trafił czysto w piłkę i ta wypadła poza linię końcową.

86′ – kolejny korner dla biało-zielonych – znów dośrodkowuje Kozachenko i blisko celu młody Ratajczak. W ostatniej chwili piłkę z głowy ściągnął mu obrońca Skałek.

88′ – Michta uderza z narożnika pola karnego po krótkim słupku – czujny jest bramkarz miejscowych.

89′ – absolutna dominacja w końcówce świdnickiego zespołu – Sowa uderza niecelnie z około 25 metrów.

90′ – sędzia nie dolicza nic, kończąc to spotkanie – 3:0 wygrywając goście!!!

Poprzedni artykułKto wygrał pyszną kanapkę z chałki z Cukierni Łukowa? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]