Galeria Świdnicka świętuje w tym roku swoje 11. urodziny. W tej okazji centrum przygotowało dla swoich klientów szereg atrakcji. Podczas rodzinnego wydarzenia najmłodsi mogli przenieść się do świata bohaterów z filmów Transformers, Spider-Man oraz Wojownicze Żółwie Ninja.

Wśród atrakcji przygotowanych z okazji 11. urodzin Galerii Świdnickiej znalazło się m.in. Spider-Man City, gdzie każdy miłośnik znanego na całym świecie superbohatera mógł zrobić sobie z nim zdjęcie, spróbować swoich sił na konstrukcji wspinaczkowej, a także zagrać w gry na PlayStation. Na gości galerii czekała również strefa zabawek Hasbro, strefa żółwiowych zabawek związanych z bohaterami filmu Wojownicze Żółwie Ninja, strefa kinowa z popcornem dla każdego, a także strefa robotów, gdzie można było spotkać ogromnego Transformersa Optimusa Prime i zrobić zdjęcie z Bumblebee. Oprócz tego na uczestników wspólnej zabawy czekały konkursy z nagrodami.
/mn/




![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-100x75.jpg)


![Pożar w strzegomskiej słodowni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar-slodownia-1-100x75.jpg)

![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)