Strona główna Wydarzenia Świdnica Przemaszerują z podopiecznymi świdnickiego schroniska do Parku Centralnego

Przemaszerują z podopiecznymi świdnickiego schroniska do Parku Centralnego

0

Po raz drugi świdnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wybiera się na niecodzienny spacer, by promować adopcje zwierząt, odpowiedzialną opiekę i zachęcać do wsparcia placówki przy ul. Pogodnej 3. Przemarsz zakończy się piknikiem w Parku Centralnym.

– Powtarzamy nasz przemarsz bezdomniaków, ale tym razem są dwie poważne zmiany. Ruszamy ze schroniska do Parku Centralnego w Świdnicy, gdzie dzięki przychylności władz miasta możemy dodatkowo zorganizować mały piknik! Chcemy zaprosić Was do stoiska, zebrać fundusze na naszą działalność i opowiedzieć o nowej kampanii FMP: Odpowiedzialni – informuje i zachęca schronisko.

Podczas pikniku, który rozpocznie się w niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 10.30 i potrwa do godziny 15.00, będzie można porozmawiać m.in. o adopcjach, poradzić się kociej behawiorystki i lekarza weterynarii. Na miejscu chętni będą mogli zaczipować swoje psy, wcześniej jednak należy się zgłosić telefonicznie na numer tel. 790 241 451.

Psy wraz z wolontariuszami wymaszerują ze schroniska o godzinie 10.00 i idąc świdnickimi parkami dotrą do Parku Centralnego. Po odpoczynku wrócą na ul. Pogodną 3.

Wydarzenie wspierają Wydział Dróg i Infrastruktury Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Świdnicy oraz OSiR.

/asz/

Poprzedni artykuł11. urodziny Galerii Świdnickiej z filmowymi superbohaterami [FOTO/VIDEO]
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Plac Pokoju