Strona główna Sport Piłka nożna Zagrajcie u siebie tak, jak potraficie najlepiej!

Zagrajcie u siebie tak, jak potraficie najlepiej! [BĘDZIE RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zarówno w tym sezonie, jak i w poprzednich kampaniach rozgrywkowych udowadniali, że na własnym terenie i głównej płycie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są w stanie przy wsparciu własnych kibiców wygrywać z każdym. W sobotę, 25 marca trzeba sobie o tym przypomnieć, bowiem czeka nas niezwykle ważny bój przeciwko Foto-Higienie Gać.

Obie ekipy znajdują się w górnej połowie tabeli i są bardzo blisko siebie. Tabela wśród drużyn zajmujących pozycje 4-8 jest niesłychanie spłaszczona i ten mecz ma niebagatelne znaczenie zarówno w kontekście pozostania w bezpiecznej strefie (trzeba pamiętać o reorganizacji rozgrywek i być przygotowanym na scenariusz, że utrzymuje się zaledwie sześć z szesnastu drużyn), jak i doskoczenia do ścisłej czołówki ligi. Nasi najbliżsi rywale po ostatnim remisie spadli na siódmą lokatę, która w wirtualnej tabeli oznacza obecnie spadek do niższej klasy rozgrywkowej. Spadkowicz z III ligi ma na swoim koncie obecnie 30 punktów, na które składa się 9 wygranych, 3 remisy i 6 porażek. Biało-zieloni nie mogą czuć się bezpieczni. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego mają zaledwie dwa punkty zapasu nad zespołem z terenu gminy Oława i w sobotę, 25 marca muszą celować w pełną pule punktów, by odskakiwać od grupy pościgowej i zbliżać się do czołówki ligi. Dodajmy, że w rundzie jesiennej oba zespoły stworzyły bardzo ciekawe widowisko, w którym padły cztery trafienia, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów przy wyniku 2:2. Teraz czas na rewanż.

Spotkanie pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Foto-Higieną Gać odbędzie się w sobotę, 25 marca. Początek zmagań na boisku głównym Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 15.00. Bądź dwunastym zawodnikiem świdnickiej drużyny i pomóż biało-zielonym w odniesieniu bardzo cennego zwycięstwa na boiskach grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi. Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 16 wstęp wolny. Dla tych, którzy nie będą w stanie pojawić się na terenie OSiR-u Świdnica czekać będzie tekstowa RELACJA LIVE. 

19. kolejka grupy wschodniej IV ligi:
Górnik Wałbrzych – Piast Żmigród 25 marca, 16:00
Polonia Trzebnica – Sokół Marcinkowice 25 marca, 15:00
Piast Nowa Ruda – Barycz Sułów 25 marca, 14:00
IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Foto-Higiena Gać 25 marca, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Moto Jelcz Oława 25 marca, 15:00
Bielawianka Bielawa – Słowianin Wolibórz 25 marca, 15:30
Lechia Dzierżoniów – Skałki Stolec 26 marca, 13:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Galakticos Solna 25 marca, 15:00

19. kolejka grupy zachodniej IV ligi:
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Górnik Złotoryja 25 marca, 15:00
Granit Roztoka – Iskra Kochlice 25 marca, 15:00
Prochowiczanka Prochowice – Mewa Kunice 25 marca, 15:30
Sokół Jerzmanowa – Apis Jędrzychowice 25 marca, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra – Sparta Grębocice 25 marca, 15:00
Gryf Gryfów Śląski – Łużyce Lubań 26 marca, 16:00
Polonia Środa Śląska – Kuźnia Jawor 25 marca, 15:00
Odra Ścinawa – AKS Strzegom 25 marca, 15:00

/MDvR/

Poprzedni artykułFontanna powróci do ogródka jordanowskiego. Wiadomo, kto zajmie się renowacją zielonego zakątka miasta
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Plac 1000-lecia